21 травня
Завантажити ще

Журнал Cosmopolitan відновив свою роботу в Україні

Журнал Cosmopolitan відновив свою роботу в Україні
Фото: cosmo.com.ua

Компанія Hearst Magazines надала DP Media ліцензійні права на публікацію видання Cosmopolitan в Україні, а також управління веб-сайтом і соціальними мережами та організацію публічних заходів медіа. Про це йдеться на сайті журналу.

- Повернення до України таких брендів, як Cosmopolitan, є важливою подією як для читачів, так і для ринку. Бренд, який успішно працював в Україні як під час пандемії Covid, так і під час початку повномасштабної війни, готовий знову бути поряд зі своїми читачками в ці непрості часи, підтримувати їх у повсякденному житті, показувати нові можливості, надихати та піклуватися, — йдеться у повідомленні..

Cosmopolitan буде висвітлювати теми моди, краси, кар'єри, стосунків та ментального здоров'я. Українська редакція збереже баланс між розважальним контентом та інформацією, що відображатиме сучасні реалії. Окрім того, команда видання анонсувала проведення публічних заходів, спрямованих на підтримку особистісного зростання жінок. Про вихід друкованої версії буде повідомлено додатково.

  • З 1 квітня парламентська газета "Голос України" припинила своє існування як медіа. Аналогічна доля торкнулася й «Урядового кур'єра». Усіх співробітників друкованих ЗМІ буде звільнено.
  • 21 грудня 2023 року медіахолдинг "Вісті Україна" заявив про закриття всього свого медіабізнесу без його подальшого продажу чи передачі.
  • 11 липня 2022 року бізнесмен Рінат Ахметов вивів інвестиційну компанію SCM з медійного бізнесу. Усі телеканали та видання, сайти були закриті.
Новини по темі: ЗМІ журнал Cosmopolitan