Завантажити ще

В Україні вперше поставлять легендарний бродвейський мюзикл "Чикаго"

В Україні вперше поставлять легендарний бродвейський мюзикл

На українській театральній сцені вперше покажуть легендарний мюзикл "Чикаго" Джона Кандера, який поставили на Бродвеї у 1975 році. Ліцензію на показ мюзиклу українською мовою отримала Національна оперета України. Про це повідомляється на фейсбук-сторінці театру.

- Вважаю, це одна з найцікавіших картин, де зміксовані театр, хроніка і мюзикл водночас. у «Чикаго» йдеться про отримання своєї свободи та здійснення мрії. З музичної точки зору, це один з найскладніших проєктів, який коли-небудь був на сцені театру оперети. В музиці дуже багато ритміки, джазу, перкусії. Також у мюзиклі є хорові ансамблі. Вони не просто співають, а роблять оцінку, підкреслюють другий план думок головних героїв, проживають ситуації. Не будемо розкривати усіх таємниць, але обіцяємо багато несподіванок, - розповів генеральний директор - художній керівник театру та режисер-постановник мюзиклу Богдан Струтинський.

Прем'єра мюзиклу відбудеться 19 квітня о 19:00 на головній сцені оперети. Квитки продаються від 200 до 2000 грн. Наступні покази пройдуть 20, 21 квітня, 23, 24 травня, 26, 27 червня.

«Чикаго» є одним із найвідоміших американських мюзиклів. У його основі лежить однойменна театральна п’єса Морін Даллас Воткінс «Чикаго», яка адаптувала у своєму творі огляди на кримінальні справи, що сталися в Чикаго протягом 1924 року. Виставу адаптували для Бродвею у 1975 році. Мюзикл був номінований на декілька премій «Тоні». І хоч тоді він не отримав жодної, одразу став популярним серед аудиторії. У 2002 році мюзикл «Чикаго» екранізували. Головні ролі зіграли Рене Зеллвегер, Кетрін Зета-Джонс та Річард Гір. Стрічка була номінована на «Оскар» у тринадцяти категоріях, в шести з яких перемогла.

У листопаді 2023 року в Україні вперше показали інший легендарний бродвейський мюзикл "Кабаре". Його поставила Олена Коляденко та Freedom ballet.


 

Новини по темі: Мюзиклы