28501
0
Завантажити ще

Швеція змінила правила голосування на "Євробаченні", які діяли з 1997 року

Швеція змінила правила голосування на

Шведський мовник SVT оголосив про три важливі нововведення на "Євробаченні-2024", які стосуються голосування та виступів країн «Великої п’ятірки» і країни-господарки. Голосування глядачів в фіналі розпочнеться не в кінці шоу, як це було починаючи з моменту його запровадження в 1997 році, а безпосередньо перед виконанням першого номеру. Аналогічна методика голосування діяла у 2010 та 2011 роках, коли "Євробачення" проводили Норвегія та Німеччина. 

- Голосування у фіналі відкривалося, коли закінчували співати всі 26 учасників. Замість цього ми хочемо надати можливість залучити глядачів із самого початку – якщо ви бачите номер, який вам подобається, ви повинні мати можливість проголосувати негайно. Ви також можете, звичайно, дочекатися підсумку в кінці, як і в попередні роки, - пояснив виконавчий продюсер конкурсу Ебба Адіельссон. 

Крім того, єврофани в країнах, які не беруть участь у "Євробаченні", тепер матимуть майже 24 години, щоб проголосувати за номер. Онлайн-голосування для решти світу розпочнеться одразу після завершення другої генеральної репетиції для кожного півфіналу та великого фіналу попереднього вечора та триватиме до початку живих шоу.

Вперше в історії конкурсу артисти з країн «Великої п’ятірки» (Франція, Німеччина, Велика Британія, Італія та Іспанія) і країни-господарки Швеції виконають свої пісні наживо під час півфіналів, а не в записі, як це було раніше. Три додаткові виступи в кожному півфіналі відбуватимуться між виступами інших країн. Проте до фіналу вони, як і раніше, потраплятимуть автоматично. 

"Євробачення-2024" пройде у шведському місті Мальме. Україну на конкурсі представить alyona alyona та Jerry Heil з піснею "Teresa & Maria".

Новини по темі: Євробачення