28501
0
4 березня
Завантажити ще

Нацвідбір на "Євробачення" завдяки глядачам виграли alyona alyona та Jerry Heil

Нацвідбір на

Україну на "Євробаченні-2024" у Мальме представлятимуть alyona alyona та Jerry Heil з піснею "Teresa & Maria". У сумі вони набрали 21 бал - 10 від журі (друге місце) та 11 від глядачів (перше місце). За них проголосували 723 тис 297 українців (62% від загальної кількості тих, хто голосував у "Дії").

Друге місце з 19 балами зайняв гурт "Ziferblat" - вони отримали найвищий бал від журі, але від глядачів лише 8 балів (четверте місце). На третьому місці MELOVIN з 18 балами - глядачі та журі поставили йому по 9 балів (третє місце).

Під час голосування співачка SKYLERR заявила про зняття своєї кандидатури з голосування, оскільки через збій у "Дії" не вірить у прозорість результатів. "Суспільне" у відповідь заявило, що зняти учасника на цьому етапі неможливо, але якщо SKYLERR переможе, то зможе відмовитись від поїздки на "Євробачення".

Через збій у "Дії" організатори Нацвідбору відклали голосування за переможця на один день. Глядацьке онлайн-голосування розпочалося о 20:30 суботи, 3 лютого, але сервіс одразу ліг через підвищену кількість запитів. Цього року за організацію шоу для Нацвідбору вперше відповідала команда каналу "1+1".

Новини по темі: Євробачення Нацвідбір