Завантажити ще

5-річна племінниця Лесі Нікітюк виграла 20 тисяч на шоу "Розсміши коміка по-новому"

5-річна племінниця Лесі Нікітюк виграла 20 тисяч на шоу
Фото: прес-служба Нового каналу

Племінниця Лесі Нікітюк взяла участь у гумористичному шоу Нового каналу "Розсміши коміка по-новому", в якому телеведуча зайняла крісло коміка. Таким чином у проєкті продовжили давню традицію – влаштовувати особливий сюрприз для одного із суддів. У першому випуску 19-го сезону на сцену вийшла 5-річна племінниця Лесі Анютка.

- Для мене це був найбільший сюрприз! Я так хвилювалася, що навіть розплакалася, – зізналася після зйомок Леся Нікітюк. – У мене просто забрало промову, коли Анютка вийшла на сцену. Зізнаюся, переживала, що в неї може настати ступор. Чудово знаю цю дитину, її характер, але вона не злякалася. У неї все вийшло! Були кумедні жарти, вона класно виступила, люди в залі були в захваті. Тепер розумію батьків, чиї діти беруть участь у конкурсах талантів чи просто виступають десь на сцені. Уявляю, як вони переймаються! Я не маю такого досвіду зі своїми дітьми, але тут я відчула щось схоже.

Дівчинка змусила коміків сміятися, виступивши з жартами, в яких не раз згадувала свою знамениту тітку, і виграла 20 тисяч гривень. На запитання, куди витратить зароблені гроші, племінниця телеведучої відповіла, що купить шкарпетки та рукавички для українських захисників, аби ті не мерзли.

На початку 2022 року дочка другого коміка Юрія Ткача Ліза також брала участь у проєкті. Дівчинка виграла 50 тисяч гривень.

Шоу "Розсміши коміка" дало старт телевізійній кар'єрі Лесі Нікітюк. У дуеті з подругою вона брала участь у проєкті тричі. Вперше гумористки забрали 10 тисяч гривень, наступного сезону 50 тисяч гривень, а 2013-го виграли 20 тисяч гривень. Завдяки впізнаваності на цьому шоу у 2012 році Леся потрапила на кастинг і стала ведучою тревел-програми "Орел і Решка".

Фото: прес-служба Нового каналу

Фото: прес-служба Нового каналу