13 червня
Завантажити ще

Документальний фільм "20 днів у Маріуполі" здобув британську премію BAFTA

Документальний фільм
Фото: REUTERS

Фільм "20 днів у Маріуполі" здобув премію BAFTA як найкращий документальний фільм. Про це йдеться на сайті премії, яку називають британським відповідником американського Оскара.

Стрічка "20 днів у Маріуполі" українського журналіста Мстислава Чернова перемогла у номінації "Найкращий документальний фільм". На сцену за нагородою він піднявся з продюсеркою Василисою Степаненко, яка разом із Черновим та фотокореспондентом Євгеном Малолєткою працювала в оточеному Маріуполі. Крім того, на сцені були кінопродюсерки Мішель Мізнер та Рені Аронсон-Рат, пише Суспільне Культура.

Фільм "20 днів у Маріуполі" також був номінований як "Найкращий фільм іноземною мовою". Однак у цій категорії перемогла стрічка "Зона інтересу" британського режисера Джонатана Ґлейзера з німецькою акторкою Сандрою Гюллер в головній ролі.

77-а церемонія вручення нагород Британською академією телебачення та кіномистецтва (BAFTA) проходить 18 лютого в Лондоні.

Команда фільму

Команда фільму "20 днів у Маріуполі" на премії BAFTA. Фото: REUTERS/Hollie Adams

  • Фільм "20 днів у Маріуполі" також номіновано на Оскар. Премія відбудеться 11 березня у Лос-Анджелесі.
  • 11 лютого автор фільму "20 днів у Маріуполі" Мстислав Чернов отримав премію Гільдії режисерів США (DGA Awards). Його відзначили у категорії "видатні режисерські досягнення у документальному кіно".