28501
0
27 лютого
Завантажити ще

Філіп Кіркоров приїхав до окупованої Горлівки та заспівав у лікарні

Філіп Кіркоров приїхав до окупованої Горлівки та заспівав у лікарні
Фото: t.me/ostorozhno_novosti

Філіп Кіркоров приїхав до окупованої Горлівки Донецької області. Про це 13 лютого повідомили російські телеграм-канали Mash, RT та "Обережно, новини".

Російський артист виступив у міській лікарні №2, а також, перебуваючи на окупованій українській території, заявив, що не збирається їхати з Росії.

- Виїжджати нікуди не збираюся, я живу тут. Жив і житиму. У мене тут дім, у мене тут діти, у мене Бедрос – тато, – заявив співак.

Кіркоров привіз "гуманітарну допомогу", подарунки пораненим, комп'ютери, принтери, кондиціонери та іншу техніку для місцевого дитячого центру. Також пообіцяв сплатити протези трьом російським окупантам.

Філіп Кіркоров - один з учасників так званої «голої» вечірки блогера та ведучої Насті Івлєєвої. У грудні 2023 року після її проведення у московському клубі «Мутабор» на гостей обрушилися Z-активісти. В учасників вечірки також почалися проблеми із законом, зокрема через “пропаганду ЛГБТ”. Концерти артистів, які були на вечірці, почали скасовувати в РФ. Сцени за участю Кіркорова вирізали із новорічного фільму «Іван Васильович змінює все», також його виступ прибрали з «Різдвяних вечорів із Григорієм Лепсом». Учасники вечірки записали відеовибачення, а також почали відвідувати окуповані Росією території України.