Завантажити ще

Латвія заборонила в'їзд до країни Кіркорову, Петросяну та Винокуру

Латвія заборонила в'їзд до країни Кіркорову, Петросяну та Винокуру
Фото: Коллаж kp.ua

Влада Латвії заборонила в'їзд до країни ряду російських артистів, зокрема Філіпу Кіркорову, Володимиру Винокуру, Євгену Петросяну та Ірині Вінер-Усмановій. Ці артисти підтримують агресивну політику Кремля щодо інших країн. Про це у Твіттері написав латвійський міністр закордонних справ Едгарс Рінкевичс.

"На підставі пункту 2 статті 61 Закону про імміграцію я ухвалив рішення про включення громадян РФ Кіркорова Ф., Вінокура В., Петросяна Є. та Вінер-Усманової І. до списку осіб, небажаних для Латвійської Республіки, встановивши безстрокову заборону на в'їзд до Латвії", – написав глава МЗС.

Філіп Кіркоров, Володимир Винокур, Євген Петросян неодноразово висловлювалися на підтримку агресивної політики Кремля. А Ірина Вінер-Усманова є, не виключено, близькою до президента Путіна персоною. Вона тренер з художньої гімнастики та вихователька Аліни Кабаєвої, яку називають коханкою Путіна.

Раніше у Верховній Раді запропонували позбавити державних нагород українських та російських артистів, які заперечують війну, підтримують агресію проти України або мовчать про російське вторгнення, не висловлюючи позиції. Зокрема, пропонується позбавити почесних звань «народний артист України» та «заслужений артист України» Ані Лорак, Миколу Баскова, Володимира Бортка, Василя Герелла, Філіпа Кіркорова, Ігоря Крутого, Світлану Лободу та Таїсію Повалій.