Завантажити ще

Павло Зібров розсекретив розмір своєї пенсії

Павло Зібров розсекретив розмір своєї пенсії
Фото: instagram.com/pavlo_zibrov

Співак Павло Зібров зізнався, що щомісячно отримує пенсію у розмірі 7500 гривень. За словами артиста, до цієї суми входять надбавки за всі його заслуги, а також надбавка як учаснику бойових дій в Афганістані.

- Це не відіграє ролі – ти народний чи не народний. Пенсія за вислугою років робиться і які ти внески вносив до Пенсійного фонду. От і все. Народні артисти мають надбавку до пенсії, там, здається, 20%. Я думав, що вони все підсумовують, підраховують. Я учасник бойових дій в Афганістані – 45 років тому воював, і народний артист, і грамоти, і заслуги, - розповів Павло Миколайович в інтерв'ю "33 питання" на YouTube-каналі "Люкс ФМ". - Я думав, це все докупи, докупи і буде у мене пенсія 50 тис. Фіга з маком. Пенсія – 7500 гривень. Є заначка на подарунки. 1000 доларів має бути обов'язково. Десь під подушкою. Моя справа - заробляти гроші, а Марина (дружина. – Авт.) - рахує. Наразі відкладати не виходить. Багато волонтерської роботи.

Артист додав, що наразі в нього мало корпоративів. Проте Зібров вважає себе заможною людиною.

- Безперечно. Для життя я маю все: житло, дача, машина, сім'я, театр, друзі, комерційна робота. Я відносно багата людина, - наголосив Зібров.

Павлу Зіброву 66 років. Він заслужений (1993) та народний артист України (1996). Першою дружиною артиста була жінка на ім'я Наталія, від якої у нього є син Сергій. Пара розлучилася, коли Павлові було 27 років. З другою дружиною Мариною артист перебуває у шлюбі понад 27 років. У подружжя двоє дітей: 24-річна Діана та 41-річний Олександр від першого шлюбу Марини. Найвідоміші хіти Зіброва: "Хрещатик", "Жінка кохана", "День народження".

Новини по темі: Павло Зібров пенсія