28501
0
24 квiтня
Завантажити ще

Дружина Віталія Білоножка розповіла, чому напередодні смерті співак опинився у лікарні

Дружина Віталія Білоножка розповіла, чому напередодні смерті співак опинився у лікарні
Фото: facebook.com/vitaliy.bilonozhko

Співак Віталій Білоножко лікувався від цукрового діабету, і незадовго до смерті був доставлений до лікарні через погіршення стану здоров'я. Про це дружина артиста співачка Світлана Білоножко розповіла в інтерв'ю YouTube-каналу Rostyslove Production.

- Це сталося раптово, безперечно. Але він себе погано відчував, бо цукровий діабет давав про себе знати. Ми лікувалися у лікарнях. Ходили на крапельниці, які приписували лікарі. Все було начебто добре, – розповіла Світлана. - Я викликала "швидку", на що Віталік, який не любить лікуватися в лікарні, каже: "Свєта, все буде добре, не треба", але лікарі на порозі, я їх зустріла. Вони сказали: "Термінова госпіталізація, тому що це стан поганий". Діабет – це дуже підступна хвороба. Забрали Віталія до лікарні. Лікували, начебто все було нормально, начебто все йшло як слід, і раптом 9 січня вранці вони зателефонували до сина Євгена, молодшого, він мені каже: "Мамо, сказали, що тато помер".

Виконавиця зізналася, що раніше Білоножко пережив ковид і мав проблеми з легенями через цигарки, які палив із 17 років. Близькі та лікарі неодноразово просили співака позбутися шкідливої ​​звички, проте це давалося йому важко.

- Він зовсім не любив лікуватись. Але, незважаючи на всі суперечки, все-таки возили його до лікарів. Востаннє ми були у лікарні нещодавно. Старший син водив нас усіма кабінетами. Ми всі судини перевіряємо, серце перевіряємо. Всі лікарі сказали "Віталію Васильовичу, припиніть [палити], тому що буде біда. Так не можна, тому що всі курці закінчують дуже погано". Йому виписали ліки, але він не любив лікуватись. А йому треба було полежати, полікуватися, прийняти всі ті процедури, які були потрібні, - поділилася Світлана Білоножко.

Вдова артиста також розповіла, чому він не давав концертів та не з'являвся на публіці з 2019 року:

- Віталій, він же гарний чоловік. А як усміхнеться, то взагалі усі біля його ніг. Він виглядав не зовсім... Він не хотів, щоб його бачили трохи втомленим, який відчуває біль, у якого не все гаразд. Говорив: "Ось я вилікуюсь, все буде добре... Ох, як я потім заспіваю". Це єдина причина. Він не з'являвся у публічних місцях, де фотографують, беруть інтерв'ю. Він усе чекав, коли буде краще, але продовжував палити.

Віталія Білоножка не стало 9 січня на 71-му році життя. Прощання з артистом відбулося 12 січня у Національній філармонії України. Виконавця поховали на Байковому цвинтарі.

Новини по темі: Втрати Співаки