28 травня
Завантажити ще

У ексдружини принца Ендрю діагностували рак шкіри через пів року після перенесеної онкології

У ексдружини принца Ендрю діагностували рак шкіри через пів року після перенесеної онкології
Фото: JP Yim/Getty Images for Daughters For Earth

У ексдружини принца Ендрю Сари Фергюсон, яка раніше вилікувалась від онкології, діагностували нове ракове захворювання. У 2023 році медики видалили герцогині Йоркській родимку, яка виявилася злоякісною меланомою - найсерйознішою формою раку шкіри. Новий діагноз було встановлено лікарями після того, як Фергюсон пройшла курс лікування від раку грудей. Про це повідомляє The Sun.

- Після того як цього літа у Сари, герцогині Йоркської, було діагностовано ранню форму раку грудей, у неї виявили злоякісну меланому. Її дерматолог попросив видалити та проаналізувати кілька родимок у той же час, коли герцогиня проходила реконструктивну операцію після мастектомії, і одна з них виявилася раковою, - йдеться у заяві прессекретаря Фергюсон. - Вона вважає, що досвід, через який проходить, наголошує на важливості перевірки розміру, форми, кольору, текстури та появи нових родимок, які можуть бути ознакою меланоми.

Наразі герцогиня Йоркська проходить подальше обстеження, аби переконатися, що онкологія була виявлена ​​на ранніх стадіях. Представник ексдружини принца Ендрю підкреслив, що вона перебуває "в гарному настрої", але другий діагноз раку за останні пів року засмутив її. Останні кілька тижнів Фергюсон відновлювала сили на відпочинку в Австрії.

У червні минулого року герцогиня Йоркська перенесла операцію з видалення ракової пухлини у грудях. На щастя, лікарі виявили у неї ранню форму онкології. Вона пробула у клініці п'ять днів та була виписана з лікарні для подальшої реабілітації.

Фергюсон, відома як Фергі, була одружена з молодшим братом короля Чарльза III, герцогом Йоркським, з 1986 по 1996 рік. У пари дві дочки: 35-річна принцеса Беатріс та 33-річна принцеса Євгенія.