Завантажити ще

Ексдружина принца Ендрю розповіла, як їх із принцесою Діаною заарештували у клубі

Ексдружина принца Ендрю розповіла, як їх із принцесою Діаною заарештували у клубі
Фото: instagram.com/sarahferguson15

Ексдружина принца Ендрю Сара Фергюсон вперше розповіла про те, як перед її весіллям у 1986 році їх із принцесою Діаною заарештували під час дівич-вечора. За словами письменниці, щоб відсвяткувати майбутнє одруження, вони з Діаною переодяглися в костюми поліцейських та вирушили до нічного клубу. В результаті їх заарештували за те, що вони видавали себе за патрульних.

- Це було незвичайно, бо ми прийшли до нічного клубу. Звичайно, мені хотілося піти до нічного клубу з принцесою Уельською. Ми сіли, і до нас підійшов офіціант і сказав: "Вибачте, це членський клуб. І ми тут не обслуговуємо поліцейських", - розповіла колишня дружина герцога Йоркського у шоу Келлі Кларксон.

Після арешту Діана побачила в машині патрульних «чіпси зі смаком копченого бекону і почала їх їсти», поки офіцер на передньому сидінні не прикрикнув на неї: "Ви не можете цього робити!" Поліцейські відпустили їх одразу, як тільки переконалися, що перед ними справді герцогиня Йоркська та принцеса Уельська.

- Усі завжди кажуть мені: "Ви, напевно, сумуєте за герцогським титулом і принцесом Діаною". А я відповідаю: "Ні, тому що я сміюся", - сказала Фергюсон. - Я маю на увазі, що вона завжди зі мною. Ми з нею багато сміялися... Ми часто потрапляли в халепу.

Фергюсон, відома під псевдонімом Фергі, була одружена з молодшим братом короля Чарльза III, герцогом Йоркським, з 1986 по 1996 рік. У шлюбі у пари народилося дві дочки: принцеса Беатріс -34 роки і  принцеса Євгенія -34 роки.

Принцеса Діана вийшла заміж за монарха в 1981 році, через 15 років вони розлучилися.