20 червня
Завантажити ще

"1+1 Україна" покаже польську адаптацію серіалу "Свати"

Фото: instagram.com/polsatofficial

В Україні покажуть польську адаптацію серіалу "Свати". Прем'єра проєкту виробництва Polot Media відбудеться 3 лютого на телеканалі "1+1 Україна". Про це повідомляє телеграм-канал "UkrMediaGlory", посилаючись на анонс серіалу, який показали в ефірі.

Як і в оригінальній версії проєкту, адаптація розповість про дві сім'ї, які мають різну освіту, методи виховання та ведуть різний спосіб життя. Але їх об'єднує одне - любов до онуки, яка стоїть на варті сімейної єдності. У польській версії серіалу батьки Маї - Аня та Матеуш - вирішують в останню хвилину вирушити у відпустку та просять бабусю та дідуся допомогти доглянути за їхньою донькою. Але внаслідок помилки до них приїжджають батьки Ані (Вацлав та Кристина Гонсіор), які живуть у селищі, та батьки Матеуша (Івона та Єжи Квятковські) з великого міста.

Головні ролі у серіалі виконали відомі польські актори: Моніка Кшивковська (Івона Квятковська), Маріуш Кілян (Єжи Квятковські), Павло Кослик (Вацлав Гонсіор), Беата Шимшайнер (Кристина Гонсіор), Амелія Жуховська (онука Славжа), онука Мая) Романівська, Домініка Гвіт, Даріуш Точок та Анджей Немирський.

У Польщі проєкт транслював телеканал «Polsat». На даний момент вийшло два сезони серіалу, кожен із яких складається з 8 епізодів.

Серіал "Свати" української студії "Квартал 95" виходив на екранах із 2006 року. За цей час було знято 7 сезонів проєкту. Прем'єра шостого сезону відбулася у 2013 році, а робота над сьомим розтягнулася на кілька років через обмеження, пов'язані з пандемією коронавірусу. Останній сезон "Сватів" показали "1+1" у грудні 2021 року російською мовою. Після початку повномасштабної війни виконавиці ролі онуки Жені Софія Стеценко (3 та 4 сезон) та Ганна Кошмал (5-7 сезон) зізналися, що розчаровані позицією колишніх російських колег, які підтримали вторгнення РФ в Україну.

Фото: instagram.com/polsatofficial

Фото: instagram.com/polsatofficial

Новини по темі: Серіали Свати