21 травня
Завантажити ще

Акторка Ешлі Парк із «Емілі в Парижі» потрапила до реанімації через сепсис

Акторка Ешлі Парк із «Емілі в Парижі» потрапила до реанімації через сепсис
Фото: Getty Images

Американська акторка Ешлі Парк, яка зіграла Мінді Чен у серіалі «Емілі в Парижі», потрапила до реанімації через сепсис. В інстаграмі 32-річна зірка розповіла, що провела у лікарнях різних країн декілька тижнів і наразі їй стало краще.

- Поки я сиджу тут, відновлюючись після перших кількох тижнів 2024 року, єдине слово, яке я можу сказати, це вдячність. Під час відпустки у грудні перед Новим роком те, що почалося як тонзиліт, переросло у критичний септичний шок (найтяжчий прояв сепсису. - Ред.), який заразив і вразив кілька моїх органів. Я вдячна, що моє здоров’я покращилося незважаючи на те, що нам говорили на початку, - написала Ешлі Парк.

У лікарні поряд із Парк був її хлопець та колега по серіалу "Емілі в Парижі" французький актор Пол Форман. Вони познайомилися на зйомках третього сезону, де зіграли закохану пару Мінді Чен та Ніколя де Леона. 

У коментарях під постом Парк підтримала колега по серіалу Лілі Коллінз, яка зіграла Емілі: "Я ледь можу дивитися на це без сліз. Я люблю тебе, сестро, і я завжди вдячна за твоє неймовірно величезне серце і за те, що ти поруч на кожному кроці. Я не можу дочекатися, щоб обійняти вас обох". 

У грудні до реанімації через сепсис потрапила Катерина Тишкевич, українська акторка та зірка серіалів "Жіночий лікар" та "Ніщо не трапляється двічі". 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ashley Park (@ashleyparklady)

Ешлі Парк та Пол Форман. Фото: instagram.com

Ешлі Парк та Пол Форман. Фото: instagram.com

 

Новини по темі: Серіали