Завантажити ще

Актора чернігівського драмтеатру Миколу Лемешка побили у Дніпрі

Актора чернігівського драмтеатру Миколу Лемешка побили у Дніпрі
Фото: facebook.com/ChernihivTheatre

У Дніпрі директор академічного театру опери та балету Костянтин Пінчук побив чернігівського актора Миколу Лемешка. Інцидент стався напередодні, 17 січня, біля будівлі театру, куди артист разом із командою приїхав на гастролі із постановкою "Ніч перед Різдвом". Про це повідомляється на сторінці Чернігівського драмтеатру ім. Шевченка у Facebook.

За словами команди, керівник Дніпропетровського театру у грубій формі вимагав від команди зупинити процес вивантаження реквізиту та відігнати гастрольний автобус, який перекрив його машині проїзд. Лемешко відповів, що це зробити неможливо, оскільки автобус заблокували інші авто. У ході суперечки директор оперного театру вдарив артиста в обличчя.

- Під час вигрузки костюмів зі службового автобуса підʼїхала автівка Volkswagen Touareg, в середині якого знаходився директор оперного театру. З машини вийшли дві людини - директор театру Пінчук Костянтин та невідомий чоловік. У грубій формі вимагали відігнати автобус, та зупинити процес вигрузки. Коли їх вимоги не були виконані, директор, знову ж таки у грубій формі, попросив Миколу Лемешка покликати водія. Микола повідомив, що ми фізично не можемо відігнати автобус, бо проїзд заблокований іншими автівками. За це Микола отримав удар в обличчя від директора оперного театру Пінчука Костянтина, - йдеться в публікації.

Після нападу було викликано наряд нацполіції. Під час надання свідчень до театру під'їхала інша машина з невідомим чоловіком за кермом, який почав погрожувати артистам фізичною розправою. Поліція розпочала розслідування за фактом побиття.

Микола Лемешко закінчив Дніпропетровський театрально-мистецький коледж. Працює у Чернігівському драмтеатрі ім. Шевченка з 2006 року. Був задіяний у понад 35 постановках, серед яких "Наталка Полтавка", "Вій", "Сватання на Гончарівці", "Зимова казка", "Снігова королева" та інші.

Фото: facebook.com/ChernihivTheatre

Фото: facebook.com/ChernihivTheatre

Фото: facebook.com/ChernihivTheatre

Фото: facebook.com/ChernihivTheatre

Новини по темі: побиття Актори