13 червня
Завантажити ще

"Оппенгеймер" та "Барбі" отримали по чотири номінації премії Гільдії кіноакторів, "Тед Лассо" - три

Фото: кадр з фільму "Оппенгемер"

Гільдія кіноакторів США оголосила номінантів 30-ї премії SAG Awards 2024, на якій відзначають нагородами найкращих представників американської кіноіндустрії за їхні заслуги в галузі кінематографу. Церемонія відбудеться у ніч із 24 на 25 лютого 2024 року. Цього року за кількістю номінацій лідирують фільми "Барбі" та "Оппенгеймер" (по 4 номінації), "Бідні-нещасні" (2 номінації), "Вбивці квіткової повні" (3 номінації), серіали "Тед Лассо" та "Останні з нас" (по 3 номінації).

За головну нагороду в номінації "Найращий акторський склад у фільмі" цього разу поборються картини "Американське чтиво", "Барбі" "Оппенгеймер", "Вбивці квіткової повні" та "Колір пурпуровий". Список номінантів було опубліковано на офіційному сайті премії.

Повний список номінантів премії Гільдії кіноакторів США:

Найкращий акторський склад у фільмі

  • "Американське чтиво"
  • "Барбі"
  • "Оппенгеймер"
  • "Вбивці квіткової повні"
  • "Колір пурпуровий"

Найкраща жіноча роль у фільмі

  • Аннетт Бенінг - "Дайана Найед"
  • Лілі Гледстоун - "Вбивці квіткової повні"
  • Кері Малліган - "Маестро"
  • Марго Роббі - "Барбі"
  • Емма Стоун - "Бідні-нещасні"

Найкраща чоловіча роль у фільмі

  • Пол Джаматті - "Залишені"
  • Колман Домінго - "Растин"
  • Бредлі Купер - "Маестро"
  • Кілліан Мерфі - "Оппенгеймер"
  • Джеффрі Райт - "Американське чтиво"

Найкраща жіноча роль другого плану

  • Емілі Блант - "Оппенгеймер"
  • Даніель Брукс - "Колір пурпуровий"
  • Пенелопа Крус - "Феррарі"
  • Давайн Джой Рендольф - "Залишені"
  • Джоді Фостер - "Дайана Найед"

Найкраща чоловіча роль другого плану

  • Стерлінг К. Браун - "Американське чтиво"
  • Райан Гослінг - "Барбі"
  • Роберт Дауні мол. - "Оппенгеймер"
  • Роберт Де Ніро - "Вбивці квіткової повні"
  • Віллем Дефо - "Бідні-нещасні"

Найкраща жіноча роль у драматичному серіалі

  • Елізабет Дебікі - «Корона»
  • Кері Рассел - "Дипломатка"
  • Белла Ремсі - "Останні з нас"
  • Сара Снук - 'Спадкоємці"
  • Дженніфер Еністон - "Ранкове шоу"

Найкраща чоловіча роль у драматичному серіалі

  • Кіран Калкін - "Спадкоємці"
  • Брайан Кокс - "Спадкоємці"
  • Біллі Крудап - "Ранкове шоу"
  • Меттью Макфедьєн - "Спадкоємці"
  • Педро Паскаль - "Останні з нас"

Найкращий акторський склад у драматичному серіалі

  • "Корона"
  • "Спадкоємці"
  • "Останні з нас"
  • "Позолочене століття"
  • "Ранкове шоу"

Найкращий акторський склад у комедійному серіалі

  • "Баррі"
  • "Ведмідь"
  • "Початкова школа "Ебботт"
  • "Тед Лассо"
  • "Вбивства в одній будівлі"

Найкраща жіноча роль у комедійному серіалі

  • Куїнта Брансон - "Початкова школа "Ебботт"
  • Алекс Борштейн - "Дивовижна місіс Мейзел"
  • Рейчел Броснахен - "Дивовижна місіс Мейзел"
  • Ханна Веддінгхем - "Тед Лассо"
  • Айо Едебірі - "Ведмідь"

Найкраща чоловіча роль у комедійному серіалі

  • Бретт Голдстін - "Тед Лассо"
  • Ебон Мосс-Бакрак - "Ведмідь"
  • Джейсон Судейкіс - "Тед Лассо"
  • Джеремі Аллен Вайт - "Ведмідь"
  • Білл Хейдер - "Баррі"