Завантажити ще

Дизайнер Андре Тан дав поради, у чому святкувати Новий рік-2024

Дизайнер Андре Тан дав поради, у чому святкувати Новий рік-2024
Фото: andre tan

Український дизайнер Андре Тан розповів, у чому варто зустрічати Новий рік, якщо ви зважаєте на китайський календар. Згідно з ним 2024-й буде роком Зеленого Дерев'яного Дракона. Порадами дизайнер поділився в Інстаграмі.

Кольори

Андре Тан рекомендує звернути увагу на:

Чорний - це універсальний колір, який підійде до будь-якого образу та символізує силу, елегантність і містичну✨ енергію.

Червоний - символізує щастя, енергію, любов і удачу в китайській культурі.

Зелений - колір миру, спокою і самого дракона (але є нюанс - народженим у рік Дракона не рекомендується одягати зелені речі).

Золотий - колір багатства та процвітання. Одягайте його, якщо хочете залучити у своє життя достаток та благополуччя. Але дизайнер все ж таки рекомендує використовувати його акцентно.

Пірʼя

- Це один із улюблених елементів дракона і моя особиста любов. Він надає будь-якому образу розкіш та статусність, - пише Андре Тан.

Блиск і паєтки

Вони нагадують драконячу луску, а значить, точно не залишать їхнього власника поза грою. До того ж дизайнер підкреслює, що такий декор виглядає дуже святково та яскраво.

Оксамит, шовк, атлас та парча

Зелений дракон дуже любить розкіш та пафос, і саме ці матеріали у нас асоціюються з таким лакшері-образом. Тому, щоб задобрити символ року, дизайнер радить зупинитися на дорогих та ефектних тканинах.

Яскраві аксесуари

- Обов'язково до образу додавайте яскраві аксесуари - каблучки, браслети, кольє. Нехай вони будуть масивними й помітними. Це приверне увагу Дракона і схилить удачу на ваш бік. Будьте сміливими у виборі образа цього року, проявіться так, як не робили цього раніше. Пам'ятайте: одяг розкриває нас і дарує нам потрібні відчуття! - закликає дизайнер.

У грудні бренд Andre Tan презентував новорічну колекцію одягу "Містична", кампейн якої зняли у Парижі. 12 образів присвячені 12 знакам зодіаку.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Andre Tan (@andre_tan_official)

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений ANDRE TAN - designer brand (@atan.ua)

Новини по темі: Мода Андре Тан Новий рік 2024