27 травня
28 травня
27 травня
Завантажити ще

Колишня асистентка Віна Дізеля звинуватила його у сексуальних домаганнях

Колишня асистентка Віна Дізеля звинуватила його у сексуальних домаганнях
Фото: REUTERS/Mario Anzuoni

Американського актора Віна Дізеля звинуватили у сексуальних домаганнях. Позов проти артиста висунула його колишня помічниця Аста Джонассон. За словами жінки,  ця історія сталася у 2010 році в Атланті під час зйомок фільму "Форсаж 5". Про це пише Vanity Fair.

У позові Джонассон стверджує, що актор привів її у свій номер у готелі та змусив лягти на ліжко. На прохання зупинитися Дізель нібито притиснув її до стіни в готельному номері, почав лапати і цілувати її груди, спробував стягнути з неї спідню білизну, а потім почав мастурбувати. У заяві також зазначено, що через декілька годин сестра Дізеля і президент його компанії Саманта Вінсент зателефонувала Джонассон і звільнила її.

"Їй було ясно, що її звільняють, тому що вона більше не потрібна - Він Дізель використовував її для задоволення своїх сексуальних бажань, а вона чинила опір його сексуальним домаганням. Міс Джонассон відчувала себе шматком сміття, яке має бути викинуте. Міс Джонассон відчувала себе безпорадною, її самооцінку було зруйновано, і вона сумнівалася у своїх здібностях і в тому, що для успішної кар'єри їй доведеться торгувати своїм тілом заради просування по службі", - стверджується в позові.

Постраждала також зазначила, що за декілька днів до інциденту з Дізелем їй надійшла подібна пропозиція від іншого супервайзера компанії актора. Чоловік, ім'я якого не називається, покликав її у свій номер у готелі, зняв сорочку, ліг у ліжко і сказав: "Йди сюди". Після цього Джонассон нашвидку залишила номер і готель.

Окрім звинувачення у сексуальних домаганнях, у позові також згадується про дискримінацію за статевою ознакою, незаконне звільнення, переслідування та пильний нагляд.

Адвокат Віна Дізеля Браян Фрідман спростував висунуті проти актора звинувачення.

- Дозвольте мені внести ясність: Він Дізель категорично заперечує цю заяву, - сказав Фрідман. - Він уперше чує про цю заяву більш ніж 13-річної давнини, зроблену нібито 9-денним працівником. Існують очевидні докази, які повністю спростовують ці безглузді твердження.

Раніше президент Франції Еммануель Макрон став на захист актора Жерара Депардьє, якого звинуватили у зґвалтуванні та домаганнях. Виступаючи в середу на французькому телебаченні, Макрон сказав, що Депардьє - "великий актор", який "примушує Францію пишатися".