13 червня
Завантажити ще

Колишня дружина Остапчука розповіла, чому вони досі не врегулювали питання поділу спільного майна

Колишня дружина Остапчука розповіла, чому вони досі не врегулювали питання поділу спільного майна
Фото: instagram.com/kristygor

Колишнє подружжя - телеведучий Володимир Остапчук та нотаріус і блогер Христина Горняк - розлучені вже понад рік, проте й досі не можуть мирно врегулювати суперечку щодо спільного майна. Ексзакохані не змогли дійти спільного рішення щодо будинку в котеджному містечку Золоче Прованс, який вони будували разом у шлюбі. В інтерв'ю "Люкс ФМ" Христина зізналася, що крапку в цьому питанні не поставлено й досі.

- Крапку поки поставити не можна. Адже для цього потрібно, щоб люди ухвалили спільне рішення. На жаль, поки що суперечка щодо нього не вирішена. Цей будинок ми будували разом у шлюбі. Вкладали в нього порівну. Кожен знав, за що відповідає та платить. У нас було розподілено бюджет. Хоча я й казала, що хотіла б бути утриманкою, але поки що нею не була. Я завжди працювала і працюватиму, - уточнила Христина.

Горняк додала, що згідно із законом, у сім'ї жінка може не працювати, але все одно має право на половину спільного майна подружжя. За її словами, ведучий не вважає за потрібне ділитися.

- За законом, навіть якщо жінка не працює, то все одно це вважається спільним майном подружжя. Він вважає, що мені нічого не потрібно, і робить там ремонт, – відповіла колишня дружина Остапчука.

З початку повномасштабної війни в Україні Горняк живе на дві країни - Україну та Австрію. У Відні нотаріус орендує житло за 1350 євро на місяць.

Раніше ексдружина шоумена запропонувала йому "піти на мирову" або його новій коханій викупити частину їхнього будинку. Підписати документи дівчина запропонувала після того, як побачила у сторіс Instagram, що колишній чоловік разом із своєю новою коханою, Катериною Полтавською, розпочав ремонт їхнього будинку. Горняк, посилаючись на закон, уточнила, що розпоряджатися її часткою житла незаконно, поки вони з Володимиром не вирішили питання про розподіл спільно нажитого майна.

Горняк і Остапчук розлучилися у жовтні минулого року після двох років шлюбу. До стосунків із Христиною Володимир 12 років був одружений з Оленою Войченко. Експодружжя виховує двох дітей - дочку Емілію та сина Евана-Олександра.

Новини по темі: Володимир Остапчук майно