Завантажити ще

Остапчук і Позитив пояснили свої слова про жіночу депіляцію на зйомках шоу

Остапчук і Позитив пояснили свої слова про жіночу депіляцію на зйомках шоу
Фото: instagram.com/vova_ostapchuk

Телеведучий Володимир Остапчук пояснив свої слова на адресу жінок у новому випуску YouTube-шоу "Мекнув, питайте", після виходу якого його разом із Positiff та Богданом Шелудяком звинуватили у сексизмі. Зокрема, глядачів обурили слова гостей про те, яких дівчат зовнішньо вони вважають "10 з 10" і що негативно ставляться до того, що у коханої може бути волосся на тілі. Після скандалу Остапчук зазначив, що не вважає подібне висловлювання сексистським і никому не нав'язував його, а лише поділився власною думкою.

- Чоловік має право говорити, що йому подобаються поголені дівчата. Це особисте уподобання, а не сексизм, допоки чоловік не каже, що жінка – це не жінка, якщо вона не голена. У випуску такого не може бути. Жоден із нас не сказав, що наявність чи відсутність волосся на тілі жінки визначає її як жінку чи її привабливість для всіх чоловіків. Якщо мені подобаються гладкі ноги, то це не означає, що я вважаю, що ВСІ мають голитися. Якщо мені подобаються натуральні губи, то це не означає, що у ВСІХ мають бути натуральні губи. Якщо мені подобаються маленькі груди, то це не означає, що у ВСІХ повинні бути маленькі груди. Свою жінку я вже обрав. Всі інші можуть робити, що хочуть – я їм нічого не диктую, – зазначив шоумен. - Сподіваюся, в демократичній країні я маю право на власну думку, тому що її наявність не дорівнює її нав'язуванню.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Volodymyr Ostapchuk (@vova_ostapchuk)

На хвилю обурень у соцмережах відреагував і Positiff. Музикант вибачився перед аудиторією, додавши, що лише висловлював свою думку і не намагався нав'язати її іншим.

- Мої слова на шоу стосовно депіляції у дівчат були виразом моєї особистої думки, а не спробою нав’язати її іншим чи дискримінацією. Мене запитали — я відповів як чоловік, якого не приваблює волосся на тілі жінки, - наголосив артист. - У кожного є свої особисті уподобання, наголошую - особисті. Кожна людина має право на самовираження, як він чи вона себе комфортніше відчуває, у душі та зовні. І вважаю, що кенселити (скасовувати, – авт.) людину за особисту думку чи смак неправильно, бо тоді незрозуміло, за яку свободу самовираження ми боремося.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від POSITIFF | Oleksii Zavgorodnii (@positiff)

Третій гість у студії, блогер і телеведучий Богдан Буше поки що ніяк не відреагував на скандал.