22 травня
Завантажити ще

Автора музики до серіалу "Венздей" Денні Ельфмана звинуватили у сексуальному насильстві

Автора музики до серіалу
Фото: Gregg DeGuire/WireImage

Американського композитора Денні Ельфмана звинуватили у зґвалтуванні. Позов проти музиканта подала вже друга жінка. Припущена жертва стверджує, що познайомилася з 47-річним Ельфманом у 1997 році, коли їй було 21. Про це пише The Guardian.

Жінка, яку в судових документах називають Джейн Доу ХХ, розповіла, що музикант, користуючись своїм впливом в індустрії, "залицявся" до неї, змушуючи погоджуватися з поведінкою, яка викликала у неї сильний дискомфорт. За її словами, Ельфман неодноразово знімав з себе увесь одяг у її присутності та просив її роздягнутися догола, а також мастурбував перед нею, коли вона спала поряд.

Представник музиканта заявив, що звинувачення проти його клієнта є «безпідставними та абсурдними» і Денні Ельфман готовий захищати себе в суді.

Позов до суду вищої інстанції Лос-Анджелеса було подано через три місяці після того, як стало відомо, що інша жінка звинуватила Ельфмана в аналогічній поведінці. У результаті композитор погодився виплатити їй компенсацію у розмірі 830 тисяч доларів за мировою угодою. Про цю справу написали у ЗМІ, коли жертва музиканта подала на нього до суду за порушення умов контракту, стверджуючи, що він пропустив два заплановані платежі на суму 85 тисяч доларів.

Незважаючи на давність можливого злочину, позов проти Ельфмана прийняли до розгляду після ухвалення закону про відповідальність за сексуальне насильство та приховування злочинів у Каліфорнії. Він набув чинності на початку цього року і діятиме до 1 січня 2026 року

Денні Ельфману 70 років. Він відомий як композитор фільмів "Жах перед Різдвом", "Бітлджус", "Едвард Руки-ножиці", "Бетмен", а також серіалу "Венздей". Він чотири рази був номінований на "Оскар" та 14 разів - на премію "Греммі".

Новини по темі: Згвалтування музиканти