Завантажити ще

Павло Вишняков зізнався, що вивчає українську мову та думає про зміну громадянства

Павло Вишняков зізнався, що вивчає українську мову та думає про зміну громадянства
Фото: instagram.com/vishniakov_pavel_

Актор Павло Вишняков зізнався, що думає про зміну громадянства Білорусі та отримання українського паспорта. В інтерв'ю KP.UA артист розповів, що для цієї процедури йому важко отримати необхідні документи. Але й в Україні у нього постійно виникають проблеми через наявність паспорта країни-сусіда.

– Думав. Але це справді складне питання, бо потрібні документи, які я не можу отримати. З одного боку, кажуть, що я можу це зробити, з іншого – це дуже складно, і зараз це питання не вирішують. Я можу жити і з цим документом, який я маю. Але завжди виникають проблеми. Проблеми з переміщенням, постійні запити, затримання тощо. Щоразу мені доводиться пояснювати, хто я, чому я тут, що я тут роблю. Іноді ці питання можуть тривати хвилину, а іноді й годину і дві, - уточнив він.

Вишняков додав, що у побуті вже розмовляє українською мовою. Він почав вивчати її ще 3-4 роки тому, але поки що не всі слова вимовляє правильно.

- Так, але можу не всі слова правильно вимовляти, будете терпіти. Вперше я почав вивчати українську мову 3-4 роки тому. У мене була дуже гарна вчителька. Складно було, коли починав. Тоді закинув, бо дуже мало людей із мого оточення підтримали моє бажання. Зараз просто розмовляю з людьми українською та намагаюся всіх підбити, щоб зі мною теж спілкувалися українською.

Вишняков майже 10 років прожив в Україні і сьогодні називає її своєю рідною домівкою. З початку повномасштабної війни артист відмовляється від усіх кінопроєктів, заснував свій благодійний фонд та присвятив себе волонтерству.