13 червня
Завантажити ще

Нові реаліті: танцювальний проєкт з ветеранами та «Світ навиворіт. Україна» від Комарова

Нові реаліті: танцювальний проєкт з ветеранами та «Світ навиворіт. Україна» від Комарова
Фото: Instagram.com/komarovmir/

На початку осені телеканали вже запустили анонсовані реаліті та серіали, які знімали навесні-влітку. Та творчий процес не припиняється. Телевізійники кажуть, що прагнуть створювати в першу чергу контент, який надихає та допомагає хоча б на мить відволіктися від війни.

Що нового нам планують показати найближчим часом – у нашій добірці.

13-й аматорський сезон «МастерШеф»

Нині в ефірі СТБ йде 12-й сезон кулінарного реаліті «МастерШеф». А команда проєкту вже розробляє новий аматорський сезон шоу. Про це в інтерв’ю KP.UA на початку вересня розповів керівник проєкту Дмитро Широбоков. На сайті каналу СТБ можна заповнити анкету на 13-й сезон.

Нагадаємо, на 12-й сезон було подано близько 1500 анкет. За словами Широбокова, складнощів у відборі кандидатів не виникало, адже на реаліті прийшло багато талановитих аматорів.

- Попри війну, ми всі продовжуємо жити, розвиватись, втілювати свої мрії і, серед іншого, кулінари прагнуть взяти участь в нашому проєкті. Багато з учасників на кастингу зізнавалися, що вирішили прийти саме зараз, бо вже не час відкладати мрію на потім, - розповідав він.

Команда «МастерШеф» готується знімати новий аматорський сезон. Фото: Instagram.com/stbua/

Команда «МастерШеф» готується знімати новий аматорський сезон. Фото: Instagram.com/stbua/

«Світ навиворіт. Україна»

17 листопада на телеканалі «1+1 Україна» - премʼєра програми Дмитра Комарова «Світ навиворіт. Україна». Після відвідин десятків країн на різних континентах журналіст презентує свій авторський погляд на Україну.

- 2022 рік я повністю присвятив зйомкам військових подій. А потім відчув, що, окрім подій на фронті, хочу фіксувати також звичайне життя України під час війни, - зізнається Дмитро Комаров. - Впродовж 13 років існування «Світу навиворіт» я робив та знімав відкриття по всьому світу. Зараз Україна та українці стали відкриттям для світу.
Україна, всупереч усім прогнозам, успішно протистоїть армії країни, яка у 28 разів більша за площею. А головне - продовжує жити та рухатись вперед під час великої та страшної війни. І це вражає.

Наші люди не забувають та бережуть стародавні традиції і водночас продовжують втілювати в життя суперсучасні технології та відкриття. Ніхто не зупиняється - рух продовжується, і тільки вперед.

Саме життю під час страшної війни і присвячується «Світ навиворіт. Україна». Більшість свого життя я, як і раніше, проводжу в експедиціях і зйомках. Але відтепер - виключно в Україні. І кожен день в мене є новий привід пишатися Україною, українцями та своєю нацією.

Дмитро Комаров покаже експедицію Україною. Фото: Instagram.com/komarovmir/

Дмитро Комаров покаже експедицію Україною. Фото: Instagram.com/komarovmir/

Шоу «Поле»

Новий канал та нідерландська телекомпанія Talpa Studios готують азартне шоу «Поле» – українську версію вікторини The Floor. Зйомки проєкту проходять у Нідерландах.

The Floor – це формат вікторини, який розробила Talpa Studios. Шоу транслюють у Франції, Іспанії, Румунії, Німеччині, Італії та США.

За правилами, у The Floor беруть участь 100 гравців. Вони змагаються у квіз-дуелях на гігантській світлодіодній підлозі, розділеній на 100 квадратів (квіз – це вид гри, у якій один або кілька учасників відповідають на запитання з різних галузей знань). Кожен квадрат-«поле» представляє різні категорії: від «Відомих спортсменів» і «Голлівудських акторів» до «Культових будівель» і «Ссавців». Учасник кидає виклик сусідньому супернику на квіз-дуель саме в тій категорії, на якій розуміється найкраще. Вони обидва відповідають на запитання з обраної категорії. Переможець поєдинку захоплює поле іншого гравця. А той, хто програв, вибуває з гри. Учасник, який займе все поле, стає переможцем та отримує грошовий приз.

100 учасників української версії шоу «Поле» – це українці, які рятувалися від війни і зараз живуть у Нідерландах. Ми побачимо як жінок, що вимушено переїхали за кордон, так і ветеранів війни, які зараз у Нідерландах на реабілітації.

– На початку 2023-го до нашої команди Global Distribution приєдналася українська колега. І вона пояснила нам, наскільки люди в її рідній країні потребують розваг, щоб хоч на якийсь час відволіктися від війни, – каже засновник Talpa Studios Джон де Мол. – Ми всі були зворушені цим. Тож вирішили зробити свій внесок тим, на чому розуміємося найкраще: створенням чудового розважального шоу. «Поле» – це захоплююча гра для всієї родини. І ми сподіваємося, що вона допоможе українцям відволіктися від жахіть війни.

Прем’єра «Поля» на Новому каналі запланована на весну 2024 року.

Учасник, який займе все поле, стане переможцем. Фото: Новий канал

Учасник, який займе все поле, стане переможцем. Фото: Новий канал

Танцювальне шоу «Незламні»

Новий канал працює над танцювальним шоу з робочою назвою «Незламні». Його головними учасниками будуть українські ветерани та ветеранки. Про це у липні на 16-му Українському маркетинг-форумі розповіла генеральна директорка Нового каналу Ольга Задорожна.

– Це танцювальний проєкт, у якому ми хочемо показати щасливе майбутнє тих, хто на фронті зазнав серйозних поранень чи став людиною з інвалідністю. Адже це люди нереальної сили! Вони продовжують працювати й повноцінно жити. І саме в танці зможуть показати цю пристрасть до життя, любов, силу, – каже Задорожна. – Це неймовірно важливий проєкт для нас і країни. Ми хочемо змінити культуру бар’єрів та стереотипів на культуру поваги, умов для повної реалізації мрій наших людей, які зазнали травм через російську війну в Україні.

В тему

Про що телеканали знімають кіно?

Серіал «Ловець снів»

У 80-серійному скриптед-реаліті «Ловець снів» головний герой виступає посередником між світом снів та реальним життям, допомагаючи людям зрозуміти себе та переосмислити своє світосприйняття. Ще в ранньому віці Назар Лютий не зміг розгадати значення своїх снів і врятувати батьків від загибелі. Тепер він майже не спить і вислуховує історії своїх пацієнтів, намагаючись допомогти їм розшифрувати сенс снів та вирішити проблеми.

Головну роль у «Ловці снів» грає актор Cергій Кисіль. Зйомки проходять у Києві. Вийде стрічка на каналі «1+1 Україна».

Актор Cергій Кисіль розшифровує сни своїх пацієнтів. Фото: «1+1 Україна»

Актор Cергій Кисіль розшифровує сни своїх пацієнтів. Фото: «1+1 Україна»

Серіал «К.О.Д»

За сюжетом, К.О.Д - це новий спецпідрозділ поліції України, який сформувався з найкращих фахівців агенції ОСА та водної поліції. А також назва програми, створеної на базі штучного інтелекту, яку підрозділ використовує у своїй роботі.

Історія нового спецпідрозділу починається з розслідування низки резонансних вбивств іноземних громадян, які сталися одночасно на Закарпатті та у Києві. Посли і консули вимагають негайно залучити найкращі сили. Впоратися із завданням зможе лише новостворений підрозділ К.О.Д, фахівці якого здатні розкривати злочини як на суші, так і на воді. Крім того, ця справа виявилася ідеальним полігоном для запуску командою в роботу унікальної комп’ютерної програми на базі штучного інтелекту, розробка якої щойно завершилася. 

- Комп’ютерна програма «Код» за секунду аналізує об’ємні масиви різноманітної інформації, полегшуючи цим роботу слідчих, - розповідає креативна продюсерка серіалу «К.О.Д» Ніна Пономарьова. - Саме завдяки цій програмі було створено Криміналістичний Оперативний Департамент (К.О.Д), до якого після аналізу штучним інтелектом усіх претендентів увійшли найкращі співробітники агенції ОСА (серіал «Слід») та водної поліції (серіал «Водна поліція»).

Зйомки проходять у Києві та кількох регіонах України.

У ролях: Борис Георгієвський, Тетяна Кравченко, Олександр Боднар, Олексій Суровцев, Олена Вознесенська та інші. Прем’єру в ефірі СТБ заплановано на 2024 рік.

Олексій Суровцев розрізає торт в перший день зйомок серіалу «К.О.Д». Фото: СТБ

Олексій Суровцев розрізає торт в перший день зйомок серіалу «К.О.Д». Фото: СТБ

Роуд-муві «Друзі»

Нині йдуть зйомки і 4-серійного роуд-муві «Друзі». Про це у фейсбуці розповів продюсер перспективних розробок 1+1 Production Володимир Москалець:

- Історія подорожі трьох дещо легковажних друзів у… війну. Друзі, котрі намагались відгородитися від реальності, проживали життя у режимі, наче «війна - то не з нами», війна - це в телевізорі, з кимось іншим і десь далеко. Але чергова легковажна ідея стає стартом їхньої подорожі в самий епіцентр війни. І саме тут із їхнього життя різко і боляче, мов пластир, здираються ілюзії. І наші друзі вмить стають дорослими. Бо саме тут життя може обірватися, а ти ж «іще такий молодий та стільки всього не встиг». Наші «Друзі» - це неймовірна історія. Складний, болючий і чесний шлях дорослішання. Вражаюча і щира, але надзвичайно важка подорож. Подорож однозначно до Перемоги. А великі перемоги легкими не бувають.

Режисер - Павло Тупік. Головні ролі виконують Євген Ламах, Артур Шурипа та Ярослав Шахторін. Музика у стрічці - від Kozak System.

Павло Тупік знімає подорож трьох друзів у війну. Фото: Facebook.com/v.moskalets

Павло Тупік знімає подорож трьох друзів у війну. Фото: Facebook.com/v.moskalets