Завантажити ще

Макс Барських та KOLA стануть радниками тренерів "Голосу країни-13"

Макс Барських та KOLA стануть радниками тренерів
Фото: прес-служба 1+1 Україна

У неділю на телеканалі "1+1 Україна" покажуть другий епізод "вокальних батлів" шоу "Голосу країни-13", де за місце у півфіналі змагатимуться команди Наді Дорофєєвої та Артема Пивоварова. Разом із тренерами прослуховуватимуть учасників зіркові радники. Так, Наді Дорофєєвій допомагатиме співак Макс Барських, з яким артистка нещодавно записала дуетний трек.

- Надя – ідеальний творчий партнер як у студії, так і на знімальному майданчику. Вона чуйна, ніжна і при цьому дуже холоднокровна у хорошому розумінні цього слова, тому що зуміла витримати мене кілька годин і при цьому підтримувати всіх учасників своєї команди, – прокоментував Макс Барських.

Фото: прес-служба 1+1 Україна

Фото: прес-служба 1+1 Україна

Радником Артема Пивоварова стала співачка KOLA, яка раніше сама була учасницею шоу.

- Дуже тішуся, що моєю зірковою радницею стала співачка, яка створила себе сама, це self-made артистка KOLA. Вона й сама була на сцені "Голосу країни". КОЛА - це нове покоління. Вона як ніхто знає, що порадити та як підтримати молодих виконавців, за якими майбутнє, - наголосив Артем.

У минулому випуску радником Юлії Саніної виступила співачка Jerry Heil, а допомагати Івану Клименку у нелегкому виборі зголосилися учасники Kalush Orchestra.

Через повномасштабну війну в нашій країні зйомки української версії проєкту профінансував польський мовник TVP. За словами творців шоу, воно не замінить "Голос Польщі". Польські глядачі побачать в ефірі одразу дві адаптації. "Голос країни" транслюватиметься українською мовою як в Україні, так і в Польщі.

Фото: прес-служба 1+1 Україна

Фото: прес-служба 1+1 Україна

Новини по темі: Голос країни