Завантажити ще

Ілон Маск зробить соцмережу X повністю платною

Ілон Маск зробить соцмережу X повністю платною
Фото: Chesnot/Getty Images

Американський бізнесмен Ілон Маск планує запровадити щомісячну плату за використання соцмережі Х. Власник платформи вважає, що система оплати допоможе у боротьбі з ботами. Про це Маск заявив у бесіді з прем'єр-міністром Ізраїлю Біньяміном Нетаньяху.

– Ми переходимо до невеликої щомісячної оплати за користування системою, – цитує його слова BBC. - Це більш тривала дискусія, але, як на мене, це єдиний захист від величезних армій ботів.

Коли буде запроваджено оновлення, глава Х не уточнив. Наразі вартість X Premium у США становить 8 доларів (295 гривень) на місяць. Ціна підписки залежить від того, в якій країні знаходиться абонент. Тим не менш існує ризик, що після введення плати за користування соцмережею компанія може втратити значну частину своїх користувачів. Це своєю чергою може призвести до зниження доходів від реклами, яка сьогодні становить більшу частину доходів Х.

Маск оголосив про ребрендінг Twitter у липні. Компанія отримала назву Х та перейшла на новий домен x.com. Згідно з нововведеннями, розміщені у соцмережі повідомлення тепер будуть називатися «іксами», а не «твітами». Крім того, користувачі зможуть писати пости з необмеженою кількістю символів та публікувати довгі відео, а невдовзі - відправляти та отримувати кошти через платіжні системи, інтегровані у платформу.

 

Новини по темі: соцмережа Twitter Ілон Маск