Завантажити ще

Гурт Latexfauna відкрив сторінку на OnlyFans, щоб заробити грошей на ЗСУ

Гурт Latexfauna відкрив сторінку на OnlyFans, щоб заробити грошей на ЗСУ
Фото: прес-служба Latexfauna

Київський інді-поп-гурт Latexfauna став першим в Україні колективом, який зареєструвався на OnlyFans. У такий спосіб музиканти хочуть збирати більше коштів на підтримку ЗСУ. Про це вони повідомили в Instagram.

За словами артистів, вартість підписки на унікальний контент від Latexfauna становить лише 10 доларів на місяць. Усі зароблені кошти гурт спрямовуватиме на закупівлю дронів.

- Тут за підпискою в $10 ти знайдеш дуже унікальний контент. Переглядай наші розпусні фото-, відеоматеріали, слухай ще не видані пісні під акустику, дивись делікатні моменти наших подорожей. Пірнай у розпусту разом із нами, лижи мед прямо з вулика разом із нами, допомагай Україні разом із нами, - написали артисти у профілі.

Наразі для підписників сторінки доступна еротична ню-фотосесія в аксесуарах NAGOLOVY від художниці Лесі Патоки, а також невидана пісня "Люцерна", яку Дмитро Зезюлін виконує під акустичну гітару голяка в студії.

Учасники колективу планують регулярно випускати унікальний та креативний контент: у профілі можна буде знайти аранжування, які не увійшли до дискографії, розбори музичних гітарних, басових чи клавішних партій, а також унікальні рубрики чи вайни, які вигадує Latexfauna.

Британська компанія OnlyFans переважно використовується творцями контенту для дорослих. Ресурс дозволяє передплатникам отримувати контент від творців за членський щомісячний внесок. 20% заробітку йде платформі. За останні за шість місяців OnlyFans сплатив до українського бюджету 34 мільйони гривень податків.

Новини по темі: група