Завантажити ще

Українські артисти відмовилися виступати на фестивалі з російськими спонсорами у Варшаві

Українські артисти відмовилися виступати на фестивалі з російськими спонсорами у Варшаві

"Океан Ельзи", The Hardkiss, Yaktak, Alyona Alyona, Дантес, Вельбой, Kola та інші артисти відмовилися виступати на фестивалі Easy Busy Fest у Варшаві 26 серпня через російських спонсорів. Організатори повідомили про скасування фестивалю. 

- Друзі, на жаль, фестиваль не відбудеться! Ми повністю солідарні з артистами і з кожним із вас. Перед усім ми хочемо вибачитись за нашу фатальну помилку, а саме за не доскональну перевірку спонсорів. В жодному разі ми не знімаємо з себе відповідальності за цю ситуацію. Ми просимо вибачення перед всіма артистами за цю ситуацію, а також хочемо наголосити, що вони не мали жодного відношення до спонсорів (Monolith, Mix Markt), - сказано у повідомленні.

На проблему із російськими спонсорами звернула увагу засновниця організації Stand with Ukraine foundation Наталка Панченко. Усі заявлені на фестивалі українські артисти заявили, що з ними участь російських компаній не погоджували.

Фестиваль організовувала компанія Vpiska.pl. Подія позиціонувалася як благодійна, гроші обіцяли передати на допомогу українцям.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Easy Busy Fest (@easybusyfest)

Новини по темі: Океан Ельзи Фестиваль