21 червня
Завантажити ще

Гурт Quest Pistols відповів на закиди, що виступав для росіян на Балі

Гурт Quest Pistols відповів на закиди, що виступав для росіян на Балі
Фото: instagram.com/questpistolsofficial

Гурт Quest Pistols прокоментував новину про нібито їхній приватний виступ на острові Балі, де були присутні росіяни. Приводом для скандалу стало відео зі свята, яке опублікував сам іменинник. Обурення у користувачів соцмереж нібито викликало й те, що артисти виконували пісні російською мовою. У відповідь на хейт колектив заявив у Instagram, що інформація, яка була опублікована у ЗМІ, "перекручена" і неправдива.

- Потрібно прояснити кілька моментів щодо нашого виступу на Балі. Тому що брехня розлітається, а як кажуть, брехня не сажа, але вимаже. Тому:

"Quest Pistols виступає для росіян на вечірці на Балі". Виступ був на дні народження громадянина КАЗАХСТАНУ Рафаеля Ромена, а не для росіян. Були переважно громадяни Казахстану. Нас запросила івент-агенція З УКРАЇНИ, вони займалися організацією події.

"Іменинник у своїх інстаграм-сторіс співав трек російського виконавця SHAMAN "Я русский". Попри це в його соціальних мережах є відео під пісню гурту Kalush Orchestra - Stefania, де чоловік нібито показує, як із друзями готується до перемоги України". Рафаель розмістив те сторіз після нашого виступу, наступного дня. Він підписав його як «Кринж уже в городе», але на це не звернули чомусь уваги. А КРІНЖ означає (з англ. Cringe – соромитися, ніяковіти, відчувати незручність) – це поняття, яке описує все, що є огидним, неприємним, виявляє сором та обурення.

"Співаки потрапили в гучний скандал у мережі, оскільки виконували свої треки російською. До того ж на їхньому виступі були присутні росіяни". Ми співали українською та російською. Ми частину своїх пісень вже переклали, пишемо нові україномовні пісні та активно працюємо над перекладом старих пісень. Аудиторія нам кричала «Слава Україні!», і ці відео також гуляють мережею, - написали учасники гурту.

Колектив також зізнався, що точно не знав, чи були присутні на святі росіяни, оскільки не могли перевірити їхнє громадянство. За їхніми словами, знімки гостей, які це підтверджують, були опубліковані у соцмережах задовго до повномасштабної війни в Україні.

– Серед гостей було кілька людей, типу росіяни. Напевно. Ми не знаємо про їхнє громадянство. Вони у руках не тримали паспорти під час події. Закид, що, судячи із соцмереж, відвідують періодично Москву. Так, кожен може переглянути, що фото {гості} Роксани Геллер, яке ЗМІ розміщує як доказ і воно останнє у соцмережах з РФ, датоване 2021 роком, бо людина в еміграції, - наголосили артисти.

Гурт також закликав не шукати "зради" там, де її немає. Артисти додали, що частину коштів із кожного заходу перераховують благодійним фондам на допомогу українцям.

- Люди, ми живемо у надскладний час, у стані війни. Кожного разу доводити, що ми «правильні українці», морально складно. Наша команда намагається робити все можливе від нас, щоб допомогти військовим, цивільним. Без винятку частина коштів у різних відсотках з наших приватних та публічних заходів йшла на допомогу або у фонди, з яким ми співпрацюємо, або цільова персональна допомога. Не шукайте "зради", бо її немає у нас. Ми любимо свою Батьківщину., – уточнили виконавці.

Раніше Антон Савлепов із Quest Pistols зізнався, що його брат понад рік перебуває у російському полоні. Через соцмережі він попросив допомоги у пошуках родича.

Фото
Фото
09 Серпня 202313:31
Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від QUEST PISTOLS (@questpistolsofficial)

Новини по темі: скандал Quest Pistols