Завантажити ще

Шевченко та Зінченко зіграють благодійний матч на домашньому стадіоні «Челсі» у Лондоні

Шевченко та Зінченко зіграють благодійний матч на домашньому стадіоні «Челсі» у Лондоні
Фото: пресслужба

Гравець збірної України з футболу та захисник «Арсеналу» Олександр Зінченко приєднався до благодійної державної платформи UNITED24. За традицією, нового амбасадора представили на зустрічі з президентом Володимиром Зеленським.

Під час представлення нового амбасадора також анонсували благодійний матч Game4Ukraine, у якому зіграють Зінченко та інший амбасадор UNITED24 Андрій Шевченко. Гра відбудеться 5 серпня на домашньому стадіоні «Челсі» Стемфорд Бридж у Лондоні.

- Дві зірки українського футболу вдягнуть капітанські пов’язки. Мета матчу — зібрати кошти для відбудови Михайло-Коцюбинського ліцею у Чернігівській області, зруйнованого російськими військами у березні 2022 року, - розповіли у пресслужбі організації.

Зінченко та Шевченко об’єднають на полі як сучасних відомих гравців і легенд футболу. Склад команд поки тримають у секреті.

За рік роботи фандрейзингова платформа UNITED24 зібрала понад 325 млн доларів на допомогу Україні. Амбасадорами платформи раніше стали співачка й акторка Барбра Стрейзанд, актори Марк Гемілл і Лієв Шрайбер, акторка Кетрін Винник, гурт Imagine Dragons, креативний директор Balenciaga Демна, режисер Мішель Азанавічус, астронавт Скотт Келлі, історик Тімоті Снайдер, підприємець Річард Бренсон, кантрі-співак Бред Пейслі, мандрівник Беар Гріллз, українські спортсмени - тенісистка Еліна Світоліна та боксер Олександр Усик.

Новий амбасадор UNITED24 Олександр Зінченко. Фото: пресслужба

Новий амбасадор UNITED24 Олександр Зінченко. Фото: пресслужба