Завантажити ще

Нікітюк та Неплях перевтілилися у Барбі, а Арестович "прифотошопив" себе до Кена

Нікітюк та Неплях перевтілилися у Барбі, а Арестович
Фото: instagram.com/neplyah

Після успішного старту на екранах фільму "Барбі" з Марго Роббі та Райаном Гослінгом по всьому світу завірусився новий тренд на все рожеве. Всесвітньо відомі бренди випускають колекції, присвячені найвідомішій ляльці, а в соцмережах дівчата та хлопці самі відтворюють образ Барбі та Кена. Українські знаменитості також не залишилися осторонь Барбі-буму.

Ганна Неплях

"Міс Україна Всесвіт"-2021" Гнна Неплях приміряла на себе одразу кілька рожевих образів ляльки Барбі для нової фотосесії. Дівчина також повторила кадри привітання Барбі з іншими ляльками з трейлера фільму.

- З дитинства обожнювала Барбі. І так рада повернутися у цей тренд, – зауважила Ганна.

Переглянути цей допис до Instagram

Розповсюдження Анна Нéплях | Hanna Neplyah (@neplyah)

LOBODA

Співачка Світлана Лобода (LOBODA) також приєдналася до тренду, опублікувавши фото з нещодавньої прогулянки. На знімках зірка зображена в рожевому топі та шортах, як у Барбі.

- Життя - це більше, ніж бути просто гарною Барбі, треба бути гарною людиною, - зазначила артистка.

Фото: instagram.com/lobodaofficial

Фото: instagram.com/lobodaofficial

Олена-Крістіна Лебідь

Зірка шоу "Аферистів у мережі" Олена-Крістіна Лебідь у Instagram показала, як би виглядала в ролі ляльок Барбі та Кена. Телеведуча виклала у мережу знімки, згенеровані штучним інтелектом.

- Ну, я Barbie –то таке. А ось Ken... замутила б, - зізналася Олена-Крістіна.

Фото: instagram.com/elena_kristina_lebed

Фото: instagram.com/elena_kristina_lebed

Фото: instagram.com/elena_kristina_lebed

Фото: instagram.com/elena_kristina_lebed

Леся Нікітюк

Телеведуча Леся Нікітюк перетворилася на ляльку Барбі для гумористичного insta-серіалу, який зняла разом із зіркою "Жіночого кварталу" Іриною Гатун. У відео Леся грає Барбі, а Ірина – ляльку-пупса, у якого западає око. Обидві стоять у коробках на полиці магазину, сподіваючись, що на них знайдеться покупець. У відео Нікітюк також потролила нещодавній скандал навколо серіалу "СМТ Інгулець", на створення якого з держбюджету виділили 33 мільйони гривень.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Леся Нікітюк (@lesia_nikituk)

Христина Решетник

Дружина телеведучого Григорія Решетника Христина показала "вагітні" фото в образі Барбі. Як з'ясувалося пізніше, ці знімки були зроблені ще 2020 року, коли Христина була вагітна сином Олександром. Однак у сторіс Instagram Решетник зізналася, що вони з чоловіком планують стати батьками ще однієї дитини.

Фото: instagram.com/kristina_reshetnik

Фото: instagram.com/kristina_reshetnik

Олексій Арестович

Колишній радник глави Офісу президента Олексій Арестович також виклав у мережу знімки в образі Кена, створені штучним інтелектом. У сторіс Instagram він пожартував, що у такому вбранні відвідав прем'єру "Опенгеймера".

Фото: facebook.com/alexey.arestovich

Фото: facebook.com/alexey.arestovich

Світлана Вольнова

Світська левиця та бізнесвумен Світлана Вольнова підтримала "рожевий спам" у мережі разом із дочкою Аннет. Вольнова виклала знімок, на якому знята разом із спадкоємицею в однакових рожевих костюмах власного бренду.

Фото: instagram.com/diva_volnova

Фото: instagram.com/diva_volnova

Новини по темі: Зірки лялька Барбі