24 липня
Завантажити ще

Зірка "Спадкоємців" Брайан Кокс страйкував у Лондоні на підтримку американських колег

Зірка
Фото: Getty Images

Британські актори провели в Лондоні акцію на підтримку страйкуючих американських колег. Демонстрацію очолив 77-річний лауреат премій «Еммі» і BAFTA Браян Кокс (Логан Рой у "Спадкоємцях"), який є членом британської профспілки акторів Equity. Про це пише The Guardian.

Кокс скаржився на неетичність штучного інтелекту, коли акторів позбавляють роботи або їхні цифрові образи використовують без дозволу.

- Це абсолютно неприйнятна позиція, проти якої ми повинні боротися... Вони [кіностудії] ведуть розмови про прибутки та говорять про кількість абонентів і номери блокбастерів. Потім ми просимо 50 центів, а вони кажуть: «Ні, ні, у нас їх немає», - заявив Кокс.

Серед інших британських акторів, які підтримали страйк, були Імельда Стонтон ("Багато галасу з нічого", "Закоханий Шекспір"), Наомі Харріс (Ів Маніпенні у франшизі про Джеймса Бонда) і Саймон Пегг (Ітан Хант, у "Місія нездійсненна").

Хоча страйк триває лише в США, багато членів Equity у Великій Британії також мають картки Американської федерації артистів телебачення та радіо Sag-Aftra і відмовляються працювати. Для США це перший подібний страйк за 60 років. Через нього зупинилися зйомки сиквелів фільмів "Аватар" та "Король Лев", нових сезонів серіалів "Дивні дива", "Ейфорія" та "Хитрощі". 

Американські актори вимагають від Альянсу продюсерів кіно та телебачення підвищити оплату праці та надати гарантії, що штучний інтелект не замінить та не обмежить функції артистів на знімальному майданчику. 

Актори: Енді Серкіс, Девід Ойєлово, Гейлі Етвелл, Браян Кокс, Саймон Пегг, Джим Картер, Імельда Стонтон під час страйку у Лондоні. Фото: Getty Images

Актори: Енді Серкіс, Девід Ойєлово, Гейлі Етвелл, Браян Кокс, Саймон Пегг, Джим Картер, Імельда Стонтон під час страйку у Лондоні. Фото: Getty Images

Новини по темі: Актори страйк