15 липня
Завантажити ще

Джонні Депп виставив на продаж автопортрет, на який його надихнула реклама для Dior

Джонні Депп виставив на продаж автопортрет, на який його надихнула реклама для Dior
Фото: instagram.com/castlegalleries

Американський актор та музикант Джонні Депп представив автопортрет "П'ять". На створення картини артиста надихнув знімок, зроблений фотографом Жаном-Батистом Мондіно під час зйомок відеоролика бренду Christian Dior Perfumes у 2015 році. Фото картини опублікувала в соцмережах компанія Castle Fine Art, яка виставила його на продаж лише на 13 днів.

- Не найприємніше заняття – робити автопортрет. Хоча, як не дивно, майже все, що ти робиш, так чи інакше є автопортретом, - уточнив Джонні. - Якщо твір знаходить відгук хоча б у однієї людини, це мистецтво має мету.

Актор зізнався, що почав писати картину 2021 року, а повернувся до проєкту на початку 2023-го. За словами Деппа, він обрав цей кадр, оскільки Dior "залишається вірним" роботі з ним, незважаючи на важкий період у кар'єрі та судові позови після розлучення з ексдружиною Ембер Херд. Артист почав співпрацювати з брендом 2015 року, а у травні підписав новий контракт на суму понад 20 мільйонів доларів.

- Я намалював її у [ілюстратора] Ральфа Стедмана в його студії приблизно у 2021 році. Цей автопортрет - він був створений на той час, який був... скажімо так, трохи похмурим, трохи заплутаним. Я подивився на нього і, не знаю чому, вирішив, що йому потрібне ще щось. Йому потрібна була додаткова інформація, - зазначив артист. - Коли я відчув необхідність написати відлік років, то, по суті, я просто написав "П'ять", бо я якраз вступив у п'ятий рік... божевілля.

У травні цього року Депп представив  стрічку "Фаворитка", в якої зіграв роль короля Людовіка XV. Це перша головна роль артиста в кіно після скандального розлучення з Ембер Херд, яке тривало останні п'ять років.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Castle Fine Art (@castlegalleries)

Новини по темі: Джонні Депп