Завантажити ще

Джонні Депп закрутив роман з адвокатом, який захищав його в суді проти The Sun

Джонні Депп закрутив роман з адвокатом, який захищав його в суді проти The Sun
Фото: Джон Філліпс/Getty Images

Американський актор Джонні Депп після скандального процесу розлучення з Ембер Херд закрутив роман зі своїм адвокатом. Але не з тією, що допомогла йому виграти справу проти колишньої дружини. Обранкою артиста стала дівчина на ім'я Джоель Річ, яка представляла його інтереси у суді Великобританії проти видання The Sun. Про це повідомляє Us Weekly.

– Хімія зашкалює, між ними все серйозно, – розповів виданню інсайдер.

Новій коханій актора 37 років. Вона є партнером міжнародної юридичної фірми Schillings, клієнтами якої є принц Гаррі та його дружина Меган Маркл. За даними ЗМІ, Річ має двох дітей і зараз перебуває у процесі розлучення з чоловіком-фінансистом.

Під час процесу розлучення з Херд ходили чутки, що актор зустрічається з іншим адвокатом Каміллою Васкез, яка також представляла його інтереси в суді. Але пізніше вона спростувала цю інформацію, заявивши, що між ними нічого немає, окрім дружби.

- Я дуже хвилююся за своїх клієнтів, і ми, очевидно, стали близькими. Але коли я говорю "ми", я маю на увазі всю команду, і, звичайно, до неї входить Джонні, - зазначила Васкез.

Депп виграв суд проти колишньої дружини у червні 2022-го. Ексдружина актора Ембер Херд має виплатити йому 15 мільйонів доларів моральної компенсації за те, що бездоказово звинуватила його у домашньому насильстві. Рішення оголосили у прямому ефірі, який дивилися 3,1 млн осіб.

Новини по темі: Джонні Депп