Завантажити ще

Тренером шоу "Голос країни" втретє стане DOROFEEVA

Тренером шоу
Фото: instagram.com/goloskrainy_official

Четвертим тренером шоу "Голос країни-13" на "1+1 Україна" стане Надя Дорофєєва (DOROFEEVA). Про це повідомляється на офіційній сторінці проєкту у соцмережах.

У відеоролику DOROFEEVA отримує пропозицію від телеканалу стати тренером 13-го сезону, відкривши подарунковий бокс. У коробці знаходиться іменна перепустка у знімальний павільйон "Голосу країни".

- Так! Я згодна стати тренером нового сезону "Голосу країни". Я шукаю талановитих, щирих та сміливих у свою команду, - зазначила Надя.

Артистка додала, що для неї цей сезон стане чимось особливим, адже відчуває, що сяде у крісло тренера наче вперше.

- Я вважаю, що минулий рік оновив усіх, і для мене цей сезон – як початок, все начебто вперше. У мене немає сумнівів, що він буде найемоційнішим і найпотужнішим серед усіх сезонів, які були. І що це буде справжнє лікування та емоційна допомога для кожної української душі. Зараз відбувається становлення нової музичної ери України – я неймовірно захоплююсь нашими талантами, нашими голосами. Хочу почути та побачити цього сезону глибоких сучасних виконавців, які сформують новий український шоу-бізнес, - уточнила співачка.

Наставниками нового сезону також стали фронтвумен The Hardkiss Юлія Саніна, музикант Артем Пивоваров та музичний продюсер, співзасновник лейбла ENKO Іван Клименко.

Фінал "Голосу країни-12" через повномасштабну війну пройшов у київському метро в листопаді минулого року. Переможницею шоу стала фольклористка та збирачка української пісні Марія Квітка з команди "Другий шанс" Олександри Зарицької та Андрія Мацоли.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Голос країни (@goloskrainy_official)

Новини по темі: Телешоу Голос країни