Завантажити ще

Сергій Танчинець переніс концерти "Без Обмежень" через проблеми зі здоров'ям

Сергій Танчинець переніс концерти
Фото: instagram.com/bezobmezhen

Рок-гурт "Без Обмежень" був змушений перенести свої концерти у чотирьох містах через проблеми зі здоров'ям фронтмена Сергія Танчинця. Про це сам музикант повідомив у соцмережах, опублікувавши знімок, де лежить під крапельницями на лікарняному ліжку. За словами Сергія, зараз йому важко працювати і рухатися через проблеми зі спиною.

- Мій хребет, вірніше його поясничний відділ сказав «досить» і пішов відпочивати) Нічого серйозного, але нормально рухатись і працювати стало вже зовсім важко. Тому, хочу перепросити у всіх, хто чекав на наступні концерти, але все ж, ми змушені їх перенести. Концерти в Запоріжжі, Кривому Розі, Дніпрі та Олександрії відбудуться в серпні:

12.08 Запоріжжя
13.08 Кривий Ріг
14.08 Дніпро
15.08 Олександрія

Ще раз вибачте за незручності. Бережіть себе! – зазначив артист.

Всеукраїнський благодійний тур "Без Обмежень" розпочався наприкінці травня у Львові та завершиться наприкінці серпня у Хмельницькому. Загалом гурт планує дати 28 концертів по країні, а потім вирушить на гастролі у США, Канадою, виступить у Великій Британії, відвідає Литву, Латвію та Естонію.

Гурт "Без Обмежень" було засновано наприкінці 90-х. Беззмінним солістом колективу є Сергій Танчинець. Велику популярність гурту принесла участь у проєкті "Х-фактор 7", у якому дійшли до четвертого прямого ефіру. За час кар'єри "Без Обмежень" записали п'ять альбомів. Найвідоміші пісні: "Без неї ніяк", "Хочеш", "Листопад", "Зорі запалали".

Новини по темі: Здоров'я група