13 червня
Завантажити ще

Дружина Мірошниченка показала перше фото з хлопчиком, якого збирається усиновити

Дружина Мірошниченка показала перше фото з хлопчиком, якого збирається усиновити
Фото: instagram.com/_inna_mi_

Дружина телеведучого Тимура Мірошниченка Інна у соцмережах показала перше фото з майбутнім сином, якого пара має намір усиновити. На знімку дружина шоумена стоїть поряд із малюком, який тримає її за руку, проте його обличчя не видно.

- Це дуже важко пояснити. Але ми вже любимо його так само сильно, як Мію та Марка. Тому що він син, народжений серцем. У школі усиновлювачів радили писати для маленьких дітей казки. Про те, як вони загубилися, а ви їх довго шукали і ось знайшли. Саме таке відчуття і є. Ніби ми втратили, наполегливо шукали і от нарешті знайшли. Коли хочеш плакати від щастя і надолужувати кожну хвилину розлуки. Коли чуєш діагнози, яким, здається, немає кінця і краю, а думаєш лише: "Ми все подолаємо! Разом!" І на той момент ми ще не бачилися жодного разу, – зазначила Інна у Instagram.

Пара вже подала всі необхідні документи до суду і дуже чекає, коли зможе забрати малюка додому. Наразі подружжя через день їздить до іншої області, щоб побачитися з хлопчиком.

– А зараз… Бути нарізно дуже важко. Тому їздити через день до іншої області вже не здається складним завданням. Як після цього не вірити у долю? Що ми мали знайти саме його з тисяч анкет? З тисяч неактивних лише одну актуальну. Анкету, яка нікому не була цікавою. Як? - поділилася дружина телеведучого.

Раніше подружжя розповіло у соцмережах, що в процесі усиновлення довго не могли знайти малюка, якому потрібна сім'я. Їм дозволили усиновити дитину віком до чотирьох років. Пара протягом кількох місяців займалася у школі для усиновлювачів, щоб отримати статус кандидата. Подружжя вже має двох дітей - 5-річну Мію та 3-річного Марка.

Фото: instagram.com/_inna_mi_

Фото: instagram.com/_inna_mi_