19 червня
Завантажити ще

Макс Барських у Кропивницькому дав перший концерт без російськомовних пісень

Макс Барських у Кропивницькому дав перший концерт без російськомовних пісень

Співак Макс Барських у рамках благодійного туру "Знайти себе" дав перший концерт, на якому не прозвучало жодної пісні російською мовою. У Кропивницькому артист презентував україномовні версії хітів "Берега", "Подруга-ночь",  "Туманы" та інші композиції. Відео з виступу Барських опублікував у Instagram.

- Онлайн-шоу "Шлях до мови" триває і вже зібрав чимало глядачів та цензорів. Радий цьому і навіть тішуся з вашої активності. Саме зараз відчуваю, яку ви надаєте підтримку, енергію та любов! Завдяки вам і вашим текстам учора я співав усі пісні українською, і це кайф. Дякую, Кропивницький, ви так підтримували і вчили нові пісні разом зі мною – обожнюю! Всім цьом, - підписав публікацію співак.

Ймовірно, повністю оновити програму артист вирішив після того, як один із відвідувачів концерту в Кременчуці написав на нього заяву до поліції за виконання пісень російською мовою. Сам Барських раніше зазначав, що російськомовні треки є частиною концепції його нового шоу, але вже працює над україномовними версіями пісень.

Напередодні Барських оголосив про додатковий збір коштів на допомогу сім'ям загиблих під час ракетного обстрілу РФ у Кривому Розі. Про підсумки збору та особистий донат з концерту в Кременчуці артист додатково повідомить на своїх офіційних сторінках у соцмережах.

Переглянути цей допис до Instagram

Розповсюдження Max Barskih | Макс Барських (@max_barskih)