27 травня
28 травня
Завантажити ще

TVORCHI, Остапчук, Бєдняков та Бадоєв на "Куражі" підтримали цивільні партнерства

TVORCHI, Остапчук, Бєдняков та Бадоєв на
Фото: instagram.com/gender.zed/

Під час благодійного фестивалю "Кураж" у Києві ЛГБТ-активісти просили підтримати законопроєкт 9103 про впровадження цивільних партнерств в Україні. Серед тих, хто згодився були гурти TVORCHI та KAZKA, телеведучі Андрій Бєдняков та Володимир Остапчук, блогери Сабіна Мусіна, Олег Машуковський, Аліна Шаманська, журналістка та піарниця Ярослава Гресь, стендаперка Наталя Гаріпова, інтерв'юерка Раміна Есхакзай, акторка Олена Кравець. Про це повідомила організація "Точка опори ЮА".

- У суботу та неділю, 10-11 червня, відбувся благодійний фестиваль «Кураж». Окрім традиційної барахолки, на події можна було відвідати лекторій на різні теми. Так, під час однієї з дискусій говорили про цивільні партнерства та #Законопроєкт9103, який ми ініціювали разом із народною депутаткою Інною Совсун та ГО «Українські ЛГБТ+ військові за рівні права». І дивіться, скільки лідерів думок та публічних особистостей з нами і підтримують рівні права та цивільні партнерства, - сказано у повідомленні.

Законопроєкт про реєстровані партнерства подала до Ради народний депутат Інна Совсун від партії "Голос". Ухвалення цього закону дозволить реєструвати одностатеві шлюби без внесення змін до Конституції, що неможливо під час дії воєнного стану.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Точка опори ЮА | Fulcrum UA (@fulcrumua)