3 жовтня
Завантажити ще

Макс Барських переспівав хіт "Туманы" українською

Макс Барських переспівав хіт
Фото: instagram.com/max_barskih

Співак Макс Барських переспівав українською свій хіт "Туманы". Прем'єра нової версії треку відбулася 9 червня на концерті артиста в київському Osocor Residence. Оригінальна версія цієї пісні була представлена 6 років тому.

Ти сьогодні не прийшла

І довго я думав чому

написав і подзвонив,

я не знаю чи ти спиш

може пізно знайшла.

Я хочу чути голос твій

дізнатись як ти зараз там.

Ти зникла без причин

і розвіялась мов дим,

я тримаюсь якось сам.

***

І тільки світло не згасає

твого самотнього вікна

я під вікном твої залишусь дотемна.

В голові моїй тумани-мани

Та тебе чекати я не стану

Всі друзі довго казали

забудь її, забудь

І тепер на серці рани-рани

Але ж тебе люблю я до нестями

Я у тобі як в тумані

ніжно потону.

Раніше хвилю обурення в соцмережах викликало те, що артист продовжує виконувати російськомовні пісні під час благодійного туру Bestseller. Сам Барських пояснив, що вони є частиною концепції нового шоу. У першому блоці концерту він виконує пісні, які зробили його популярним. Після цього йдуть треки, написані з початку повномасштабної війни, а завершує шоу блок із нових композицій, які увійдуть до його нового альбому. Пізніше, в інтерв'ю Раміні Есхакзай співпродюсер Барських Алан Бадоєв зізнався, що для нового туру артист вже переклав кілька знакових для нього хітів українською мовою.

- Як ми з Максом вирішили для себе. Що поступово цей репертуар має зникати, а на його місці мають бути українські, англійські пісні. Тому що Макс не купує пісні. Він сам їх пише. І для нього кожен трек - це його капсула часу, його почуття і відчуття. Що це за ставлення до артиста і творця? Йому що потрібно сказати: Ви всі ось ці [пісні] викиньте, а ось тепер нові напишіть?! А ну пішла і написала. А ну спробуй! - зазначив режисер. - Жодна людина не може сказати, що Барських не щирий. І якщо він сказав "Я не хочу перекладати цю пісню, тому що це буде "bullshit" (нісенітниця - Авт.), то він не буде це робити для того, щоб хтось був радий. А от коли ми вже зможемо запропонувати таку кількість українських пісень, щоб вони прибрали російськомовні - ми це зробимо.

У соцмережах Барських зізнався, київський концерт був під загрозою перенесення після підриву російськими окупантами Каховської ГЕС. Артист все ж вирішив виступити, щоб допомогти рідній Херсонщині. Усі кошти від виступу співак перерахує на допомогу постраждалим жителям міста.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Alena Sych (@barskih_dance.ua)

Новини по темі: Макс Барських Пісні