Завантажити ще

Телеведучий Костянтин Грубич вважає, що слідчі приховують ім'я злочинця, який збив його дочку

Телеведучий Костянтин Грубич вважає, що слідчі приховують ім'я злочинця, який збив його дочку
Фото: 1plus1.ua

Ведучий "Сніданку з 1+1" Костянтин Грубич зізнався, що слідством досі офіційно не встановлено особу, з вини якої померла його молодша донька Оля. В інтерв'ю Аліні Доротюк журналіст припустив, що, можливо, правоохоронці навмисне замовчують про злочинця, бо це була непроста людина.

– Ні, досі нікого не знайшли. І це відкрите питання. Я вважаю, що... я не знаю, чи хотів би я дізнатися, хто це зробив. Коротше, у нас із дружиною різні погляди на це. Вона вважає, що треба знати [хто збив дочку]. Але справа не закрита. І чим далі - ми маємо якесь своє бачення, що слідству відомий злочинець. І, мабуть, від початку був відомий. Але... зроблено все так, щоб він не був відомий, - вважає телеведучий.

Грубич додав, що, як і раніше, картає себе за те, що у день трагедії не зустрів доньку і не зміг її вберегти.

- Мені здається, що просто замовчують про злочинця. Але я розумію, що я зацікавлена особа ​​і не можу все це об'єктивно сприймати. Мені правди не кажуть. На паперах вони все зробили правильно, ніби там не було камер відеоспостереження та ще купа виправдувальних моментів. Моє внутрішнє почуття [підказує], що ми обдурені, що тут вступила у права корупція і що це зробила непроста людина. Але ж вона ходить по землі, топче її... І як з цим жити? Мене втішає те, що є Бог і він розбереться. Це моя відповідь. Це відповідь сильної людини чи слабкої? Цього я теж не знаю, - підсумував Костянтин.

Трагедія у родині телеведучого сталася наприкінці червня 2014 року. 17-річну доньку журналіста Олю на пішохідному переході неподалік будинку збив автомобіль. Дівчина отримала тяжкі множинні травми, перебувала у комі. Вона померла у лікарні 12 липня.

Новини по темі: телеведучий діти зірок