Завантажити ще

"Не було мети образити когось": Каменських прокоментувала скандал із "благодійним" розіграшем авто

Фото: instagram.com/kamenskux

Співачка Настя Каменських (NK) вперше висловилася про скандал із "благодійним" розіграшем авто за кілька мільйонів гривень. Хвиля хейту довкола артистки піднялася після того, як NK пообіцяла перевести від себе 100 тисяч на покупку машини для полку "Азов". Підписники зірки зауважили, що цей розіграш виглядає "хайпом під час війни", після чого вона видалила цей допис із соцмереж. В інтерв'ю ТСН зірка зізналася, що цим розіграшем не хотіла нікого образити.

– Як я вже наголошувала в інтерв'ю, я живу по совісті і завжди чесна перед собою та своєю аудиторією. І в цій ситуації в мене точно не було мети когось образити чи зачепити чиїсь почуття. Тому якщо я це зробила – перепрошую, я в жодному разі не хотіла. Я збирала на автомобілі для військових на своїх концертах, і цей гів став ще однією активністю, звідки планувалося додати кошти на суму збору. Військові не були залучені у самому гіві. Я повідомила, куди був спрямований донат, лише для того, щоб відзвітувати людям. У мене не було жодної мети когось образити чи зачепити чиїсь почуття. Низку питань я закрила в особистих розмовах, без винесення на публіку. Оскільки важливі речі вважаю за правильне вирішувати непублічно, - уточнила Настя.

Розіграш Infiniti сама Каменських пояснила бажанням "дати можливість комусь отримати приз" та способом відволікти людей бодай на короткий проміжок під час війни. Після скандалу команда зірки скасувала конкурс.

- Сьогодні приводів для радості не так уже й багато, і треба їх генерувати. Тут погляди розділилися: комусь сподобалося, комусь - ні, а хтось сприйняв це по-своєму. Цього разу конкурс вирішили скасувати. Нині взагалі майже щодня виникають події, що викликають обурення та резонанс у суспільстві. Мені здається, це тому, що ми всі зараз дуже вразливі щодо того, що відбувається. Нині загалом важко бути в оптимістичному настрої. Начебто ми всі й навчилися жити в режимі форс-мажору та емоційних гойдалок, але все одно кожному потрібне місце для виходу емоцій, - зазначила зірка. - У мене погляд на подібні ситуації загалом такий: я роблю те, що повинна, те, що вмію, і те, що можу. Навіть якщо щось сприймуть не лише позитивно, але й негативно – до цього я вже звикла. Як кажуть, не помиляється лише той, хто нічого не робить.

Пізніше у схожий скандал потрапила і блогер Саша Бо. Підписники розкритикували інфлюєнсера за розіграш авто зі скандальними спонсорами, серед яких - ексзаступник голови Запорізької ОДА Злата Некрасова, яку в соцмережі звинувачували в розкраданні гуманітарки.