Завантажити ще

Раміна Есхакзай звернулася до поліції через погрози чоловіка зі зброєю у центрі Києва

Раміна Есхакзай звернулася до поліції через погрози чоловіка зі зброєю у центрі Києва
Фото: прес-служба Раміни Есхакзай

Український блогер та інтерв'юер Раміна Есхакзай стала жертвою погроз з боку чоловіка в центрі Києва. Неприємний інцидент стався після того, як блогер, порушивши правила дорожнього руху, припаркувала авто у недозволеному місці - біля пішохідного переходу. Повернувшись до машини після закінчення повітряної тривоги, дівчина побачила, що її забирає евакуатор. Раміна сплатила штраф на місці, але зіткнулася з образами та погрозами невідомого. За її словами, чоловік був нетверезий і до того ж озброєний.

– Просто залишу це тут. Під час повітряної тривоги забирають мою машину, а це бухе диво намагається самоствердитися. Гидко. Поки одні віддають життя, інші поводяться у найкращих традиціях "нових руських". У мене все ок. Зараз заберу машину і сплачу штраф, - зазначила блогер в Instagram, опублікувавши відео інциденту.

Менеджмент інтерв'юера у коментарі KP.UA уточнив, що машина Есхакзай не блокувала авто чоловіка на відео. Їхні автомобілі були припарковані поруч. Чоловік сам підійшов до Раміни і почав її ображати. Як виявилось пізніше, цей киянин п'ять років тому нібито займався рекетом щодо власників столичних мафів. Менеджмент журналістки звернувся до поліції, щоб посприяти знаходженню цієї людини.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від Ramina Esshakzai (@raminalalala)

Фото: instagram.com/raminalalala

Фото: instagram.com/raminalalala

Новини по темі: Журналісти Блогери