Завантажити ще

Оля Полякова прийшла на інтерв'ю до Раміни Есхакзай, яку у 2019 році заблокувала в соцмережах

Оля Полякова прийшла на інтерв'ю до Раміни Есхакзай, яку у 2019 році заблокувала в соцмережах
Фото: instagram.com/raminalalala/

Оля Полякова стала героїнею нового випуску на YouTube-каналі Раміни Есхакзай, до якої відмовлялася йти на інтерв'ю з 2018 року. Конфлікт між співачкою та журналісткою виник після того, як Раміна сказала, що Полякова та інші артисти запозичили різноманітні фрази у Вєрки Сердючки. За словами Раміни, у 2019 році співачка її заблокувала.

- Ти конкретно сказала про фразочки, які нібито Оля Полякова запозичила у Вєрки Сердючки. Я подивилася це інтерв'ю, зробила тобі комплімент. Ти відповіла, що хочеш взяти у мене інтерв'ю. Я запитала у тебе, які саме фразочки, які я нібито вкрала у Вєрки Сердючки. Тому що я завжди користуюся своїм почуттям гумору і навіть допомога мого геніального друга Анддрія Данилка не потрібна. На що ти мені сказала, що вишлеш фразочки після того, як я дам тобі інтерв'ю. Я відповіла, що спочатку фразочки, і ми почали торгуватися. І ти доторгувалася, вибісила мене і полетіла в бан. А потім я забула тебе розблокувати, - розповіла Полякова.

В інтерв'ю Полякова вперше розповіла, що її мама Світлана продала усю нерухомість у Росії, де прожила останні 20 років. Жінка у травні виїхала до Франції, бо на цьому наполягала зіркова донька.

- У мами був дім в Росії до недавнього. Мама у травні виїхала з Росії, тому що ви пам'ятаєте, яку діяльність я вела у соцмережах. Мені було дуже страшно за неї, але я продовжувала це робити і казала "мама, ти там у мене як заручник і я боюся за тебе". Тому що не зрозуміло як вони захочуть закрити мені рота, якщо ти там знаходишся. Мій вітчим, який був послом Росії в Уругваї, чотири року тому помер. Десь через три роки вона зустріла там чоловіка і жила у стосунках до травня місяця. Мама приїхала до мене у Францію, залишила чоловіка і зараз вони можуть бачитися тільки десь на виїзді. Він нормальний, він все розуміє, він проти режиму путінського. Зовсім недавно ми продали дім в росії за 15% від його вартості, це був дуже елітний будинок у гарному районі, - розповіла Полякова.

Оля Полякова зізналася, що їй зараз соромно через своє захоплення Філіпом Кіркоровим, але вона не вважає всіх росіян поганими. Зокрема Полякова поставила в приклад свою подругу Ніку Білоцерківську, яка з початку війни виступила із критикою дій російської влади і стала першою, проти кого завели справу про поширення фейків про російську армію.

Новини по темі: Оля Полякова