Завантажити ще

Співачка Sia зізналася, що страждає на аутизм

Співачка Sia зізналася, що страждає на аутизм
Фото: Lester Cohen/Getty Images for FIJI Water

Австралійська співачка і композитор Sia вперше зізналася, що страждає на аутизм. За словами артистки, незважаючи на те, що зазвичай про такий діагноз стає відомо у ранньому віці, про розлад розвитку нервової системи вона дізналася нещодавно. У подкасті Rob Has a Podcast виконавиця поділилася, що більшу частину свого життя вона почувалася не такою, як усі. Однак як лікарям вдалося встановити точний діагноз, не розповіла.

- Я перебуваю у спектрі, я одужую і таке інше — багато всього. Протягом 45 років я була такою: я маю піти і надіти свій людський костюм. І лише останні два роки я стала повністю, цілком собою, – уточнила співачка.

Аутизм - стан, що характеризується порушенням соціальної взаємодії, вербальної та невербальної комунікації. Зазвичай аутизм діагностують у дітей віком від двох до чотирьох років. У таких малюків є зміни у багатьох ділянках мозку, але вчені досі так і не змогли встановити, що саме їх викликає. У людей із цим розладом також спостерігаються складнощі у взаємодії із зовнішнім світом.

Sia 47 років. Її найпопулярніший кліп на пісню Chandelier подивилися на YouTube понад 2 мільярди разів. Артистка була одружена з кінорежисером Еріком Андерсом Ленгом. Пара розлучилася у 2016 році. З того часу артистка не шукає серйозних стосунків і вирішила бути самотньою до кінця життя. У січні 2020 року виконавиця повідомила, що стала прийомною мамою для двох 18-річних підлітків. Ходили чутки, що Sia вдалося взяти під опіку сироту Десані, якого вона побачила у документальному фільмі телеканалу НВО “Foster” ("Приймальний дім"). З дитинства хлопчик жив у інтернаті для неповнолітніх сиріт через те, що рідні всіляко знущалися з нього.

Новини по темі: Співачки аутизм