Завантажити ще

У будинок Бенедикта Камбербетча увірвався чоловік із ножем

У будинок Бенедикта Камбербетча увірвався чоловік із ножем
Фото: Dave J Hogan/Getty Images

До будинку британського актора Бенедикта Камбербетча у Північному Лондоні увірвався невідомий чоловік із ножем та погрожував йому та його родині. Зловмисник пробрався на територію маєтку через залізні ворота, через які він переліз. Чоловік зірвав домофон зі стіни та почав вигукувати погрози. На той момент артист разом з іншими членами сім'ї знаходилися вдома і не на жарт злякалися. Про це пише Daily Mail.

- Уся родина була налякана і думала, що цей хлопець збирається влізти та завдати їм шкоди. Той факт, що це було цілеспрямоване вторгнення, робить це набагато страшнішим, - розповіло джерело, близьке до оточення родини Камбербетча.

Зловмисник втік з місця злочину, але поліції вдалося встановити його особу завдяки ДНК, яку чоловік залишив на домофоні. Ним виявився колишній шеф-кухар престижного готелю Джек Бісселл. Правоохоронці встановили, що перед тим, як увірватися на територію маєтку, чоловік скупився в магазині неподалік і кричав продавцеві, що він збирається спалити маєток Камбербетча.

Після арешту нападнику через суд заборонили три роки наближатися до родини Камбербетча, а також до їхнього маєтку. Чоловіку також виписали штраф у розмірі 250 фунтів.

Невідомо, чому зловмисник вирішив увірватися до будинку актора. Раніше Бісселл вже притягувався до відповідальності за різні злочини. Він має судимість за крадіжки, порушення громадського порядку та проблеми з наркотичними речовинами.

Зловмисником виявився колишній шеф-кухар престижного готелю Джек Бісселл. Фото: instagram.com/jackdanielbiss

Зловмисником виявився колишній шеф-кухар престижного готелю Джек Бісселл. Фото: instagram.com/jackdanielbiss