Завантажити ще

Соліст Rammstein Тілль Ліндеманн впав зі сцени під час концерту в Вільнюсі

Соліст Rammstein Тілль Ліндеманн впав зі сцени під час концерту в Вільнюсі
Фото: Santiago Bluguermann/LatinContent via Getty Images

Фронтмен гурту Rammstein Тілль Ліндеманн звалився зі сцени під час виступу у Вільнюсі. Неприємний інцидент із музикантом стався у фіналі концерту, коли колектив вийшов на загальний поклін до публіки. Тоді Ліндеманн збирався піти зі сцени, але невдало спіткнувся і впав. Момент падіння артиста шанувальники Rammstein опублікували у соцмережах.

Після неприємного інциденту Тілль приєднався до учасників групи для фінального поклону на ліфті на вершині сцени. Поки що невідомо, чи отримав артист травми під час падіння. Сам музикант цю новину не прокоментував.

Тіллю Ліндеманну 60 років. Від першого шлюбу має дві дочки - Неле і Марію-Луїзу. З 2011-го по 2015 роки він перебував у стосунках із німецькою кіноактрисою Софією Томаллою. Влітку 2017-го артист познайомився з українською співачкою LOBODA, з якою йому почали приписувати роман. 2018 року зірка вдруге стала мамою. Хто доводиться батьком молодшої дочки Тільди, артистка не розкриває. Ходили чутки, що ним може бути Тілль Ліндеманн, проте цю інформацію співачка не підтвердила.

Новини по темі: Тілль Ліндермана