Завантажити ще

Шон Пенн зіграє в українському фільмі "Війна очима тварин"

Шон Пенн зіграє в українському фільмі
Фото: Rich Polk/NBC через Getty Images

Голлівудський актор та режисер Шон Пенн зіграє головну роль в українському фільмі "Війна очима тварин". Артист візьме участь у зйомках однієї із серій картини, які відбудуться в Україні та Лос-Анджелесі влітку 2023 року. Про це повідомляє The Hollywood Reporter.

"Війна очима тварин" є дев'ятисерійною антологією, знятою дев'ятьма українськими режисерами. Картина розповість про війну в Україні очима різних тварин. Пенн зіграє роль американського звукорежисера, який випадково стає свідком початку повномасштабної війни проти України. Цю історію екранізує SOTA Cinema Group та Kleos Art, а режисером виступить Мирослав Слабошпицький. Кінострічка вийде на екрани взимку 2023-2024 року.

- Я в повному захваті від участі у цьому фільмі. Для мене велика честь співпрацювати з неймовірним актором, видатною людиною та одним із найбільших друзів України Шоном Пенном, – розповів виданню Мирослав. - Він був з нами під час атаки 24 лютого і глибоко досліджує війну та Україну у своєму документальному фільмі. Його підтримка є безцінною для нас, і її неможливо переоцінити.

У перший день повномасштабної війни Росії в Україні Шон Пенн перебував у Києві на зйомках документального фільму "Суперсила" для студії Vice. Пізніше відвідував Україну, щоб зафіксувати всі події, що відбуваються, аби донести світові правду про вторгнення РФ до нашої країни. Прем’єра документалки відбулася на Берлінському кінофестивалі.

Новини по темі: фільми Кіно Шон Пенн