Завантажити ще

Німецький стиліст, який знімає синьо-жовті ліфтолуки, таємно відвідав Україну

Німецький стиліст, який знімає синьо-жовті ліфтолуки, таємно відвідав Україну
Фото: instagram.com/frankpeterwilde

Німецький стиліст Франк-Петер Френк Вайлд, який щодня публікує ліфтолуки у синьо-жовтому одязі на підтримку нашої країни, відвідав Україну. Франк-Петер приїхав на саміт на честь річниці роботи благодійної платформи United24, яка відбулася у столиці минулої суботи. В інтерв'ю The Village Ukraine стиліст зізнався, що це його перший візит до країни за останні 10-15 років.

– Це мій другий візит, але певним чином і перший. Адже перший раз я був у Києві років 10–15 тому, точно вже й не згадаю. Я був тут упродовж трьох днів на комерційній зйомці. Такий спогад залишився: я взяв зі столу [в ресторані] карафку та зробив ковток, але виявилося, що там була горілка, а не вода. Я навіть повірити не міг, прямо посеред дня! – уточнив він. - Я дуже радий, що United24 допомогли мені з цим, це прекрасна організація, яка відзначає перший день народження. Тож я подумав, що було б прикро, якби я не приїхав до Києва. Я зробив усе, щоб це сталося. А вони допомогли мені з логістикою подорожі: з Берліна я вирушив до Варшави, із Варшави – до Хелма, а звідти на нічному потязі до Києва. Я завжди хотів повернутися в місто, тож радий, що я зараз тут.

Під час візиту до столиці стиліст також встиг зробити кілька знімків для соціальних мереж. Зокрема, зняв фото із голлівудською актрисою українського походження Іванною Сахно, яка напередодні також відвідала Київ. За словами Франка-Петера, про свій приїзд до України він не повідомив навіть команду, з якою працює. Щоб поїздка відбулася, Вайлд заздалегідь зробив знімки у ліфті для запланованих постів.

– Я запланував кілька речей. Наприклад, публікація, яка вийшла сьогодні, присвячена виставці українського мистецтва, яка почнеться у Берліні [12 травня]. Я зняв цю світлину три-чотири дні тому, ми заздалегідь запланували пост. Узагалі я нікому не казав про поїздку до України, я зберігав її в таємниці, навіть від моєї команди, - поділився стиліст. - Але так, ми підготувалися. Це не нова річ для нас, ми вже планували пости заздалегідь: наприклад, коли я планував поїздку до мами. Мене не було в місті, але я однаково опублікував фото. Не хотілося робити паузи в проєкті.

Франк-Петер Френк Вайлд прославився знімками на підтримку України після початку повномасштабного вторгнення РФ. Нещодавно чоловік отримав листа від адміністрації будинку, яка вимагала припинити знімати в громадському місці (ліфті), посилаючись на скарги інших мешканців. Незважаючи на погрози судовим позовом, Франк-Петер досі продовжує проєкт. 

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від frank wilde (@frankpeterwilde)

Новини по темі: Блогери поради стиліста