Завантажити ще

Німецький стиліст продовжує робити фото у ліфті на підтримку українців, незважаючи на погрози судовим позовом

Німецький стиліст продовжує робити фото у ліфті на підтримку українців, незважаючи на погрози судовим позовом
Фото: instagram.com/frankpeterwilde

Німецькому стилісту Франку-Петеру Френку Вайлду, який щодня публікує знімки в синьо-жовтому одязі на підтримку України, заборонили знімати в ліфті. Нещодавно чоловік отримав листа від адміністрації будинку, яка вимагає припинити знімати в громадському місці, посилаючись на скарги інших мешканців. У відповідь Вайлд звернувся до адвокатів, оскільки переконаний, що законних підстав для заборони на зйомку немає, а роботі ліфта він ніколи не перешкоджав. Про це берлінець розповів журналістам ТСН.

- У листі стоїть, що адміністрації вдома “донесли”, що я проводжу в ліфті відеозйомку, що є неправдою, і роблю фотографії, і вони хочуть мені повідомити, що це не “мій ліфт”. Я подумав, вибачте, звичайно, це не мій ліфт, але я користуюся ним, як і інші, і в ліфті є дзеркало, і я фотографую себе в дзеркалі, як і мільйони інших людей у світі, - зазначив стиліст.

У листі також було зазначено, що якщо Франк-Петер не припинить зйомку в ліфті, то на нього подадуть до суду. За словами Вайлда, він був шокований подібною заявою, оскільки живе в будинку понад 10 років і ніколи не отримував скарг і добре спілкувався із сусідами.

- Я спробував спокійно поговорити з адміністрацією, але людина там взагалі не була налаштована на розмову. Мені сказали, знати нічого не знаю, я вам забороняю. Я говорю – вибачте, я не думаю, що маєте право мені забороняти. А мені такі – так, я можу заборонити та вже забороняю! Я справді хотів залагодити все спокійно, але, почувши таке, сказав - добре, добрий день, і пішов, - уточнив Франк.

Незважаючи на погрози судовим позовом, стиліст продовжує публікувати знімки з політичним підтекстом на підтримку України. Напередодні він зробив фото з приймою-балериною Державного балету Берліна українкою Яною Саленко, а також кадр у лосинах із леопардовим принтом, сумкою-бананкою та у мерчі гурту ONUKA.

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від frank wilde (@frankpeterwilde)

Подивитися цю публікацію в Instagram

Публікація від frank wilde (@frankpeterwilde)