28501
0
20 квiтня
Завантажити ще

Спартак Суббота анонсував нову "Подкаст терапію", а Євген Янович створив лейт-найт-шоу

Спартак Суббота анонсував нову
Фото: Колаж KP.UA

Актор і телеведучий Євген Янович після скандалу зі Спартаком Субботою та закриттям їхнього проєкту "Подкаст-терапія" запустив лейт-найт-шоу на YouTube. Розважальний проєкт, у якому шоумен спілкується з цікавими йому людьми в абсолютно неформальній обстановці, отримав назву "20:23". Гостями першого випуску стали блогер та автор Telegram-каналу "Лачен пише" Ігор Лаченков та координатор платформи United24 Ярослава Гресь.

-  Чітке розуміння, що я хочу робити цей проєкт, зʼявилося першого січня 2023 року. Власне, як і назва та час, у який буде виходити шоу, – каже ведучий. – Мені здається, такого формату не вистачає українському YouTube. І якщо перші кілька місяців це були лише думки, то всередині квітня я чітко склав все докупи і вирішив запускатися, - розповів Євген.

За словами Яновича, на зйомки першого епізоду прийшло близько 70 глядачів. Декорації, в яких знімається "20:23", зовсім не схожі на ті, які можна побачити у подібних шоу на ТБ. Фішкою проєкту також є саундтрек, створений музикантом thekomakoma.

- Формат лейт-найт-шоу популярний у всьому світі. Я, звісно, розумів, що люди будуть порівнювати. Тож обов’язково хотів додати щось своє, – зізнається Женя. – Так у голову прийшло рішення із нашою декорацією: захід сонця та басейн. Для мене вода й тепла заграва асоціюються із максимальною чесністю та відкритістю. Це і бабусині казки під липою, і прогулянка набережною з дівчиною, і відверта розмова з другом про все на світі. Тому головним завданням було створити такі умови, в яких кожен гість незалежно від своєї статусності захоче відкритися. І, судячи з першого випуску, все вийшло.

Спартак Суббота перезапустить формат "Подкаст терапії"

Ексколега Яновича Спартак Суббота на початку травня анонсував перезапуск проєкту "Подкаст терапія". Разом із командою він планує випустити шоу в новому форматі.

- Сьогодні я до вас із новинами. Новим випускам "ПТ" бути. І цього разу хочу дещо змінити формат, – уточнив він. – Нагадую, що подкаст – це не інтерв'ю, тому перевагу віддамо питанням, які стосуються саме психології.

У квітні колега Спартака психотерапевт Ілля Полуденний випустив на YouTube розслідування, в якому стверджується, що Суббота видавав себе за кандидата психологічних наук, коли таким не був. За словами автора ролика, Спартак нібито не навчався в жодному медичному виші, а здобув спеціальність "психологія" у Національному педагогічному університеті Драгоманова, тому не є лікарем-психіатром. Після того, що сталося, Янович заявив, що зустрівся із Субботою, але той не зміг спростувати пред'явлені звинувачення. Шоумен закрив "Подкаст терапію" остаточно, додавши, що це рішення не зміниться навіть після суду.

Новини по темі: Шоу youtube